Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    Ma már egy Arctic P sorozatú venti is tudja azt, hogy 600-700as fordulatig effektíve hangtalan. Vagyis: 50 centiről, csendes szobában, akár még érzékeny füllel sem hallható. Nyitott házban SEM. A BQ belépő ventijei is tudják ezt évek óta, mások szintén...ennek kéne a minimumnak lenni. Igazából nem kellett a szemét ventikkel már 10 éve sem szenvedni.

    Persze tápokba sokszor kerül bulk akármi, vagy ipari, ahol a hang kérdése az utolsó. Kivéve pl. pont a BQ, az a PurePower-be már biztosan sajátmárkást rak - de még a bulk System Power-é is gyanúsan úgy néz ki, mint egy PureWings.

    Én is cseréltem a HongHua, vagy milyen ventit, egy Bitfenix Formulában: egy BQ PureWings-re. Azóta néma a gépem, az volt az utolsó, idlében valami minimális hangot kiadó venti. És mennek évek óta 24/7, gép ON az ágy mellett, mukk sincs.

    A prémium BQ ventik (SilentWings) pedig egészen min. 200ig tudnak stabilan forogni, és a jobb tápjaikban az van. Meg nekem a gépemben is van egy, 140es. 800ig néma, 1000nél olyan, mint egy minimális szellő, amin csukott ablakon át alig veszel észre. Egy ilyen venti pedig biztos jobb lesz loadon, mint a félpasszív tápban az akármilyen Delta ;)

    Speed is the only truly modern sensation

Új hozzászólás Aktív témák