Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Stauffenberg

nagyúr

válasz orion1025 #24 üzenetére

"Nálam a friss ropogós kártyámon egy hét alatt több ügynök is telefonált, közben meg "privát" szám."

Ez nem jelent semmit, a szolgáltatók elkezdtek korábban megszűnt előfizetésekhez tartozó telefonszámokat újra kiosztani. Egy csomó középsulis (10 éve érettségiztem) ismerősöm akkori telefonszámán ma már tök más ember csörög ki. Egy dolog, hogy a szolgáltatónál tiltod az ilyesmit, meg egy másik, hogy ez a telefonszám ott van-e a telefonos porszívó ügynökök noteszében az előző user miatt.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

• Stauffenberg

nagyúr

válasz orion1025 #36 üzenetére

Nem tudom mi köze van ennek a városokhoz. Az előző user beregisztrálta valami csokipapíros nyereményjátékba, hogy strandlabda készletet nyerjen és hozzájárult az apróbetűs részben, hogy az adatai harmadik félnek továbbadhatók marketing célokra. Csak egy példa a sok közül, hogyan kerülhet egy telefonszám mindenféle telemarketinges cégekhez.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

• Stauffenberg

nagyúr

válasz bambano #38 üzenetére

Ah, mikor hajnalban tekergettem a topikban elsikkadt ez az infó.

Mondjuk ez nem tudom mennyire általános jelenség, hogy ezt valamilyen érv igazolására lehessen használni.

Hozzászólok Aktív témák