Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• orion1025

őstag

válasz bambano #29 üzenetére

Akkor maga a profil is megszegi azt, amit ígér, mert a töröltet is több évig megőrzik, tehát nem tudom törölni magam véglegesen, csak hibernálni, majd száz év múlva ELVILEG el vagyok távolítva. Én már csak annak hiszek amit látok, a rizsa nem szokott érdekelni, ahogy a történelem nagy szemfényvesztője sem mozgat meg. Mellesleg próbálj meg beperelni egy ekkora multit, a magyar állam paragrafusaira hivatkozva, szerintem még téged csuknának le a végén, amilyen ország ez. De ott van a vodafone féle sztorim. Azzal mondjuk te mit kezdenél, de őszintén? Hogyan bizonyítom, hogy ennek a létezéséről csak a vodkafon, én, illetve kettő családtag tudott. Mind a hárman olyan telefonon használtuk, ami butafon, azaz még olyan opció sem volt rajta, hogy droidos és valaki valamilyen formában felhasználta netán. Szóval volt a hálózat, meg a hálózat, illetve a szolgáltató "szava" írásos formában. Mégis hogy a fenébe tudta meg egy helyi házaló brigád pillanatok alatt, majd később más is...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..." Hardverapró - itt nem találod meg, amit keresel.

Hozzászólok Aktív témák