Hirdetés

2018. október 24., szerda

Gyorskeresés

Hirdetés

(#1) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Nagyon jó lett ez a rész is. Előzetesen szkeptikus voltam vele, mondván, hogy ez a pár újítás kevés lesz egy új részhez. De megcáfolt a játék. Igaz azért a 20-as szintet el kell érni, hogy ez tudatosuljon a játékosokban. Egyetlen negatívum az a helyszín. Nem elég változatos, még annyira sem amennyire a harmadik részé. Viszont úgy néz ki a táj, hogy besz*rsz. :)

Töltési idő PC-n abszolút nem sok, sőt! Én 4k-ban játszottam egy i5 - 1080 párosítással. A stabil 60fps-hez maximumról, csak 1-2 beállítást kellett visszább venni.

A multit nem próbáltam, arról nincs tapasztalatom, de az nélkül ez a játék szinte tökéletes. A Microsoft (egyetlen) drágaköve. Ebben a kategóriában nincs párja a Forza Horizon-nak.

Innen már csak a The Crew 2 térképe, vagy egy Japán-os rész lehet az előrelépés.

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#2) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nagyon kipróbálnám, és játszanék vele online, de 20k-t egy játékért egyszerűen nem tudok kiadni :(

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#3) .LnB válasza enginev3.0 (#2) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

GamePass 14 napos trial-lal játszható a játék. Ingyen. PC-n is.

Ezt így jó láthatóan, hogy mások is lássák majd.

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#4) Bale_E válasza enginev3.0 (#2) üzenetére

Bale_E
(őstag)

Game pass ban is benne van az alap az 4k/hó

5820K | SABERTOOTH X99 | 950PRO NVMe | 1080 | Apple készülékek javítása

(#5) .LnB válasza Bale_E (#4) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Nem 3k? Nekem az rémlik.

(#6) enginev3.0 válasza .LnB (#3) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A 14 napos ingyen játékot csak poénnak veszem :)

De a gamepass már érdekesebb, 3k most néztem, erre lehet benevezek

Ha mondjuk 1-2 hónapot kihagyok, mert nem játszok és nem fizetek elő, viszont utána újra megjön a játékos kedvem, akkor a mentéseim maradnak meg ilyenek? :R

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#7) Hauptmann válasza .LnB (#1) üzenetére

Hauptmann
(PH! addikt)

A japán helyszín mennyiben lenne pozitívum?

Nekem annyira nem jön be. A grafika szép. ezzel nincs is probléma, de a fizika fos, plusz az autók sem törnek rendesen (gondolom, jogi okokból). A driftes baromságot meg rühellem, igazán eltűnhetne már.

Régóta várok egy olyan (online) autószimulátort, ami mondjuk ilyen Forza 4 grafikával, és BeamNG fizikával, sérülésmodellel rendelkezik. Talán majd egyszer....

(#8) .LnB válasza enginev3.0 (#6) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Mi ebben a poén?

(#9) oriic válasza Hauptmann (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Horizon 4-re nem szabad szimulátorként gondolni, mert nem az. Árkád cucc.

Live-Die-Respawn

(#10) mcwolf79

mcwolf79
(PH! addikt)

Ezt a b*zeráns testreszabhatóságot én inkább negatívumnak mondanám (bár lehet az 5 éves Pistikének bejön), és eléggé ki is zökkenti az embert a versenyhangulatból.
Minden mással egyetértek :R

Playstation 4 Pro PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11) .LnB válasza mcwolf79 (#10) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Ezt adom! Ez a bugyi, sapka, szemüveg.. dolog nem kellett volna bele!

(#12) RudY válasza .LnB (#11) üzenetére

RudY
(őstag)

Aki komolyan vesz a ruciskodást az meg is érdemli. :DDD

(#13) jozefgucci1

jozefgucci1
(őstag)

Srácok amennyiben nem eredeti a Win úgy is lehet vele játszani ?

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#14) .LnB válasza RudY (#12) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Muszáj voltam komolyan venni. Mivel faszi avatar mind "ratyi" kinézetű volt, ezért anyáról mintáztuk a sofőrünket, a nők meg nem vesznek fel akármit! :D

(#15) mcwolf79 válasza RudY (#12) üzenetére

mcwolf79
(PH! addikt)

Nem arról van szó, hogy komolyan veszi-e t ember, hanem arról hogy felesleges időhúzás, ami szerintem a kutyának se hiányzott.

Playstation 4 Pro PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16) Sicilian válasza .LnB (#3) üzenetére

Sicilian
(PH! addikt)

Ezt még múltkor néztem én is, nem hittem el ! Ez miért éri meg nekik ? 0napos játékot nyomhatod ingyen és eléggé nagy cím..

nothing is true everything is permitted..

(#17) Johnny_vT válasza .LnB (#1) üzenetére

Johnny_vT
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Próbáld ki a Hardware Unboxed beállításait! Letesztelték minden opció hatását külön-külön és a végén Ultra presetnél jobb teljesítményt értek el egy Ultra presetnél magasabb színvonalon :)

Nekem ezekkel a beállításokkal 40-55 fps között vitte natív 4K-ban az i5 + R9 390, 30 fps-re korlátozva pedig screen tearing és akadásmentes volt, kiválóan játszható. Lásd videó: https://www.youtube.com/watch?v=NpSngdDe7x0

Btw az első Forza játék amivel huzamosabb ideig játszom/játszottam és úgy fest jövő szerdán be kell rá ruháznom, mert akkor jár le a 14 napos próbaverzióm :DDD

Adatgyűjtés használt autók fenntartási statisztikájához: goo.gl/NQnDtz

(#18) RudY válasza mcwolf79 (#15) üzenetére

RudY
(őstag)

Világos, én is meglennék nélküle. ;)

(#19) .LnB válasza Johnny_vT (#17) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Én ez alapján állítgattam: [link]

(#20) wesder válasza Sicilian (#16) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Azért amiért az összes Microsoft Studios jàték Day1 bekerül majd.

This is Super Saiyan Rosé Goku Black!

(#21) Bale_E válasza .LnB (#5) üzenetére

Bale_E
(őstag)

sorry igen annyi.

(#22) mike1334

mike1334
(PH! addikt)

Kimaradt a tesztből:

Pro:

BIRKÁK!!!!

...unless the law provides otherwise.

(#23) TeeBee73 válasza oriic (#9) üzenetére

TeeBee73
(őstag)

Mennyire árkád? (A NFS-eket billentyűvel játszom, a Dirt-eket kormánnyal.) Mivel érdemes nekifogni? (Most csorog le a Demo.)

[ Szerkesztve ]

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#24) Maxxy10 válasza enginev3.0 (#6) üzenetére

Maxxy10
(fanatikus tag)

Igen, megmarad

(#25) bulikavagyok válasza TeeBee73 (#23) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Nem egy NFS azért. Kontrollerrel játszd, ha tudod. Nekem van kormányom, de 15 percet sem ment nálam azzal. Egy egy tipikus kontrolleres játék - mivel arra írták.

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#26) maximilian4 válasza .LnB (#3) üzenetére

maximilian4
(PH! addikt)

Amíg van gamepassom addig végig játszhatok a játékkal? Akár hónapokig is?

Alienware 13 R3

(#27) wesder válasza maximilian4 (#26) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Igen

(#28) Johnny_vT válasza maximilian4 (#26) üzenetére

Johnny_vT
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Igen, de nyilván 6-7 hónapnál tovább nem éri meg, ha csak ezzel játszol, mert annyiba kerül, ha megveszed egyben :D Nekem most pont ez a dilemmám...

Adatgyűjtés használt autók fenntartási statisztikájához: goo.gl/NQnDtz

(#29) Bale_E válasza bulikavagyok (#25) üzenetére

Bale_E
(őstag)

+1

(#30) mike1334 válasza Johnny_vT (#28) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Én két havi game pass-t vettem augusztus végén 400 ft-ért, lassan black friday meg karácsony...tavaly azt hiszem akkor is 200ft/hóért volt...nekem elég :D

...unless the law provides otherwise.

(#31) Ghard válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére

Ghard
(őstag)

Lehet.

(#32) Csapoati válasza Hauptmann (#7) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

de a fizika fos

Wat? Próbáltál kikapcsolt segítségekkel menni? Még szaraz aszfalton is van ám kihívás egy hátsókerekes erős autó terelgetésében, de meg lehet fogni a segge kitörését is még kontroller használatával is. Nyilván nem szim, azt senki se mondta, de nem faltól-falig NFS a cucc.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#33) Dexar007

Dexar007
(PH! kedvence)

,,nagyon hosszú töltési idők."

Hol? En ssd-re raktam,baromira gyorsan tolt be minden.Meg a 3-hoz kepest is.

Give me your cum,bull!

(#34) Ghard válasza Dexar007 (#33) üzenetére

Ghard
(őstag)

Erről a TheVR gyerekek jutnak eszembe. A Bloodborne-nál panaszkodtak a hosszú töltési időre. PS4en és gondolom xboxon sem tart semeddig ssdre cserélni a tárhelyet.
Vicces volt látni, hogy a sok méregdrága felszerelésük mellett pont ez nem jut eszükbe :DDD
Egyedül online játéknál lehet hosszú a töltés, mert ott meg kell várni a többieket.

[ Szerkesztve ]

(#35) Bale_E válasza Ghard (#34) üzenetére

Bale_E
(őstag)

"Egyedül online játéknál lehet hosszú a töltés, mert ott meg kell várni a többieket."

Ezt a The Division-nel meg tudom cáfolni. Ott az egyik játékmódban (Survival) 4en indultok. Én az m.2 ssd-ről hamarabb bent voltam és kezdtem loot-olni az utcán mikor a HDD-sek jöttek ki a házból

Just Ubi Things :DDD

(#36) Hauptmann válasza Csapoati (#32) üzenetére

Hauptmann
(PH! addikt)

Úgy valóban nem mentem, de nekem ebbe a 'fos' kategóriába az is beletartozik, hogy kőfalakat dönthetsz ki kb. büntetlenül. A hülye driftelés erőltetése meg a halálom, sajnos nem hagyták ki a 4-ből.

(#37) STC Speed válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére

STC Speed
(őstag)

Lehet.,

(#38) izd6583sawoe válasza Bale_E (#35) üzenetére

izd6583sawoe
(fanatikus tag)

Konzolon? (Adatlapodat látva nem hiszem.)

[ Szerkesztve ]

(#39) wesder válasza izd6583sawoe (#38) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Külső SSD-vel nem lehetséges?

(#40) Ghard válasza Bale_E (#35) üzenetére

Ghard
(őstag)

Azért egy autós játékban nem tudod előbb elkezdeni a körversenyt. :DDD

(#41) Csapoati válasza Hauptmann (#36) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ez nem fizika, hanem gameplay dizájn. Egyébként ezek jó eséllyel olyasmi kőfalak, mint amit pl Horvátországban is látni, tehát nincs malterrel összetapasztva, amit így megfelelő sebességgel és autóval simán ki lehet ütni a valóságban is. De persze a danger signoknál látható 2-300 m-es repülés se reális, viszont soha nem is szánták annak a játékot. Egy árkádhoz képest viszont kimondottan igényes a járművek fizikája.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#42) atike

atike
(PH! nagyúr)

Tényleg gyönyörű a grafika. Le a kalappal.

(#43) echterion válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére

echterion
(PH! kedvence)

Nekem nem regisztrált win10-em van, gamepass-al tudok játszani, igaz, kell hozzá ugye a mikrofos account.

Mondjuk a játéktól nem estem annyira hasra, szép, meg minden, de max. egy óra után mindig ráunok sajnos. Pedig nagyon vártam, ez az első Horizon, amivel találkoztam eddig.

Az külön röhej, hog MSI Afterburner mellett nem indul el...ahogy utánaolvastam, az előző részek se. :U

[ Szerkesztve ]

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tango-nak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#44) Mr.Kr$B válasza echterion (#43) üzenetére

Mr.Kr$B
(lelkes újonc)

Nekem a FH3 működött az MSI afterburnerrel.

(#45) laleh

laleh
(PH! addikt)

Gyönyörű, ezért leporolom a boxot. :D

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#46) yamaraja válasza echterion (#43) üzenetére

yamaraja
(újonc)

Sziasztok.

Mindkettő megy afterburnerrel, csak a statistics szervert kell leállítani benne.

[ Szerkesztve ]

Uf...

(#47) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Nagyon vártam, de eddig nekem csalódás. Pár órát játszottam eddig vele, de nem tudok rákattanni, túl sok nekem a buli vonal benne, meg a külsőségek. De majd még adok neki egy esélyt. Én mondjuk teljes áron biztos nem venném, annyit tuti nem ér (nekem). Game Pass miatt tudok vele játszani.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#48) echterion válasza yamaraja (#46) üzenetére

echterion
(PH! kedvence)

Köszi, ezt kipróbálom este. A hőfokokat majd nézem mással, de az UV legalább menni fog. :R

(#47) joey04: Egy hónapja ezért vettem meg a 400 ft-os gamepass-t, így egy hónapig tudok vele játszani, nálam tovább nem él egy autós játék se általában a Gran Turismo 2 óta. Nálam az volt eddig a csúcs, annál többet egyik sem tudott nekem mutatni, csak grafikában voltak jobbak az utódok, de játékélményben nálam az a király.

[ Szerkesztve ]

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tango-nak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#49) pruzsi

pruzsi
(senior tag)

Szép napot!
Érdeklődnék hol lehet kikapcsolni a kontroller rezgését a játék beállításokban,nem találom.

(POE) twitch.tv/pruzsy

(#50) btf válasza pruzsi (#49) üzenetére

btf
(fanatikus tag)

A controls menüben nyomd meg a menügombot a kontrolleren.

Ez egy újabb menüt fog előhozni, ahol ki tudod kapcsolni a rezgést.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | costum ≠ custom | "A tett halála az okoskodás" - Madách Imre

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.