2018. május 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Kékes525

Kékes525
(PH! félisten)

A biotetoválások érdekelnének. Mi ezeknek a működési elve, hogyan működnek? Számomra ez elképzelhetetlen.

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#2) sanyiksaborz válasza Kékes525 (#1) üzenetére

sanyiksaborz
(senior tag)

Ez engem is erdekel.

►O62O26I7576◄►UTALÀSKOR A KÖZLEMÉNYBE ÍRJÁTOK BE A PH-s NEVETEK◄►ÜZLETSZABÀLYZAT: https://logout.hu/bejegyzes/sanyiksaborz/uzletszabalyzat.html

(#3) AAAgold

AAAgold
(senior tag)

jaj, belenéztem a videós hírösszefoglalóba

lécciléccilécci, ha már ugyanaz fogja adni a hangját a jövőben is, változtasson a hangképzésén... olyan, mint egy óvóbácsi, aki beszélni tanuló kisgyerekeknek mesélne...

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#4) Kronos3000

Kronos3000
(senior tag)

"Forrongó Radeon" Még az elején belefutottam,repült vissza a catalyst,és az új felület sem tetszik,gyorsabb az igaz,de bonyolultabb elérni a tuning részt.

Intel gyártson új merevebb procit,a "hajlékony" készletet adják oda féláron :C :))

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#5) rottenbull válasza AAAgold (#3) üzenetére

rottenbull
(senior tag)

Nekem az organuma ok, viszont az inkabb erdekelene, hogy miert nem megy minden angol kifejezes angolul, csak a nagy reszuk. Raadasul egy mondaton belul.

(#6) AAAgold válasza rottenbull (#5) üzenetére

AAAgold
(senior tag)

én az általam látott néhány másodpercben nem futottam bele ebbe a problémába - sajnos tovább nem bírtam nézni...

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#7) icp1970

icp1970
(fanatikus tag)

Köszi az összefoglalót.remek olvasni való.

[ Szerkesztve ]

(#8) BiP válasza AAAgold (#3) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Minden tiszteletem a munkájáé, de sajnos tényleg hallgathatatlan.

(#1) Kékes525: A mellékelt kép alapján semmi köze a tetováláshoz. Kapsz egy áramkörökkel, diódákkal felspécizett matricát.
A minta része nem több, mint egy "gyerektetkó". Max. arra jó, hogy eltakarja az áramköröket.

(#9) llwynog válasza AAAgold (#3) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Igen, nagyon "érdekes" hangja van a kedves hírolvasónak, de légy szíves keressetek valaki olyat, akinek karakteresebb hangja van... Az ötlet nagyon király, csak a felolvasás szétcsapja az élményt :(

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#10) zzola

zzola
(PH! félisten)

Érdekes cikk, köszi!

(#11) NandoXXL válasza llwynog (#9) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Mondjuk, csinálhatnák úgy mint az IGN.

(#12) llwynog válasza NandoXXL (#11) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Hát, most így hirtelen megnéztem 1-2 "Daily Fix" videót, azért ez már elég komolyan megvan csinálva. Nem azt mondom, hogy holnaptól ilyen legyen a PH!-s összefoglaló videó, de lehetne ötleteket meríteni belőle.

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.