Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Dilikutya #37 üzenetére

    A Sziget meretenek a novekedeset beszamitottam.

    Toolon ha jol emlekszem vagy telthaz volt, vagy kozel hozza. Sigur Roson 10 evvel kesobb hasonaloan tele volt minden, igaz ott meg hala egnek eppen nem volt heringparty mint Rihannan (ez parezer fot jelent egyebkent csak). De engem is meglepett, hogy az izlandi nyelven enekelt doom metal a 32+fokos naplementevel parositva mennyire mukodott es mennyire sok embert erdekelt. Kb mint amikor a 10ezer fos sator az utolso esten (amikor az egy hete ottlevok mar doglodnek) megtelt Crystal Castlesen, ami kb noise volt. Nem, nem a telefon volt ennyire rossz, eloben is kb negyszogjelet jatszottak.

    Másrészt a Tool azért nem egy kommersz dolog,
    A Tool szubkulturan belul az egyik legkommerszebb dolog. Tetejeben ok paradox modon befogadhatoak koncerten anelkul, hogy az ember elotte ismerne oket. Nekem eletem egyik legnagyobb koncertelmenye volt ugy, hogy aznap reggel azt se tudtam, hogy ez miert erdekes es kb az osszes felkeszules a 10.000 days meghallgatasa volt mikozben reggeliztunk es keszultunk a napra. Viszont akivel voltam egyik baratom az nagyon ra volt porogve, aztan fel volt osztva, hogy alterert emlitett baratom volt a felelos, elektronikus zeneert meg en. Emlitett baratom kozolte, hogy ez jobb lehet, mint a NIN, es ennyivel meg is vett.

    És nem utolsó sorban a Sziget egy mocsok drága multikulti fesztivál, egy rockernek mára baromi rossz ár/értékaránnyal.
    Sziget mindig is az volt. Oda akkor volt erdekes kimenni egy hetre zenei geekkent, ha alapvetoen nagyon nyitott es mindenevo vagy, aki 30-40 koncertet be tud fogadni egy het alatt. Nekunk volt olyan napunk, amikor poprol es gitaros postradiohead britpoprol Alvinrol mentunk talan Iced Earthre hogy utana atmenjunk Modeselektorra es utana vissza metalra, majd hajnali 3kor en meg mentem tovabb masfel orat veretni ipari technora. Mi barati korben ketten imadtuk, hogy egy hetig gyakorlatilag minden zenei stilust vegig lehetett probalni. Viszont szigetre ra kell keszulni, jellemzoen utolso evekben google docs excel listaval es 300elemes spotify lejatszasi listaval mentunk szelektalni es utvonaltervezni, hogy mi az ami erdekes.

    De tavaly konkretan egy masik fesztivalon baratokkal ilyen orankent beneztunk fel orara veretni acid technora ugy, hogy kozben igy King Gizzardon, Kendrick Lamaron, es MIAn voltunk kozben es amikor untunk akkor mehetett a csapatas. ja meg Fever Rayen, ahol a nap vegul osszeert a rave es a tobbi szinpad. aztan elmentunk karaokezni punkot meg beatlest :DDD.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák