Új hozzászólás Aktív témák

  • Ombre85

    tag

    válasz DeFranco #1 üzenetére

    Az első akku cserét valamilyen youtube-os videó alapján csináltam, de az instructables link, amit MrLF küldött, is teljesen jó támpont. Az egyetlen hátulütője amellett, hogy forrasztani kell az elemet - amit nem árt minél gyorsabban csinálni, hogy ne tudjon túlságosan felmelegedni - , az az, hogy az eredeti, fogkefében lévő akkunak nincs pólus pöcke, mindkét vége egyforma, így rövidebb is egy Laddánál. Kicsit reszelgetni, hajlítgatni kellett a nyákot, hogy beférjen a LADDA is, de végül megoldottam. Elsőre a fehéret tettem bele, az a gyári 700 MAh-val szemben 2450-es, tehát vagy háromszor annyi ideig bírja vele a fogkefe, de igazi kihívás tölteni (kb 48 óra kell neki), ha teljesen lemeríted, így a többi (család többi tagjának) eszközébe már a barnát tettem, az kb. megegyezik a gyárival új állapotában. Egy hetet azzal is simán kibír.
    Egyébként már a Ladda is érezhetően gyengült, majd 2 év után kezdi feladni a mindennapos használatot. Most is bír egy-két hetet, de ez már sehol nincs a kezdeti egy hónaphoz.

    Abban biztos vagyok, hogy jóval kevésbé hatékony, ha lassan pörög és egy kisebb nyomásra is le lehet fojtani. Ilyenkor mindenképpen érdemes cserélni benne az akkut.

Új hozzászólás Aktív témák