Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Pete55555 #11 üzenetére

    Ki mennyinek érzi magát. ;)

    Egy kis történelem:
    Én meg mondhatnám, hogy mennyire fiatal vagyok már így a krisztusi kort taposva! :D
    Kábé frescho gépei mind kimaradtak nekem. Volt ugyan a 90-es évek elején egy C64-em kazettás lejátszóval de mivel nem volt hozzá játék ezért kevésbé volt érdekes. Inkább a haverokkal kint rúgtuk a bőrt a grundon mint a klaviatúrát nyomkodtuk.
    Aztán kaptam egy levedlett gépet amiben egy Cyrix 6x86MX Pr200-as proci ketyegett de Word meg Excel táblán kívül ezt se használtam semmire.
    Kövi gép egy havertól levedlett szimpla magas Dell Optiplex GX1 volt valamikor az ezredforduló után és itt már érdekelt annyira a számtech, hogy bővítsem így már két kisebb hdd csücsült benne mert annyi játék volt, hogy nem fértem el. Emlékszem orrvérzésig toltam rajta a Colin McRae Rally-t, a Delta Force-ot és a Fifa02-őt.
    Kövi gép már a 775 éra volt E5200-val és 9500GT-vel (2009), majd eltelt cirka 6 év és akkor váltottam 1150-re (2014) ami az adatlapomon is megnézhető. Szóval nekem jó sok minden kimaradt ha innen nézzük.
    Sőt, ha ezeket a szintlépéseket tartom, akkor 2-3 év múlva lesz csak esedékes a következő váltás. :DDD

    Szal nekem a retró az s370 és s478, meg olyan 775 dolgok amiket anno nem engedhettem meg magamnak, például a quad extreme procik (QX6850, QX6700).

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák