Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Timer #20 üzenetére

    Nincs "erősebb" érv, nekem az a dolgom, hogy azt írjam le, amit tapasztalok. Fals hívásjelzés érkezett.

    Ha sportoló vagy, vegyél Polart (oké, szerintem is), de ha meg nem vagy sportoló, akkor viszont pont vehetsz sokkal olcsóbban is ennél nagyobb tudású terméket. Akkor ez most kinek szól ennyiért? Mert az a helyzet, hogy egy Galaxy Fit is sokkal-sokkal olcsóbb, pedig hát arra igazán nem mondhatod, hogy szar a support, miközben azon is van egy színes AMOLED... Nem értem, hogy miért nem lehet belátni, hogy a Fitbit nagyon csúnyán el van árazva és ez (is) hozzájárul ahhoz, hogy csökken az értékesítés durván. Meg az is, hogy 2020-ban még mindig egy napfényben nem látható, grayscale kijelzőt hord magán, ami az esetek felében még csak fel sem kapcsol csuklómozdulatra, éjjel bezzeg igen, amikor viszont erre semmi szükség nem lenne, de még annyi intelligenciát sem sikerült belenyomorintani, hogy do not disturb esetén ezt kikapcsolja. Elég sok különböző csuklóizét használtunk az elmúlt években, volt ennél szarabb (Honor Band 4 első szoftver, ami olyan darabos volt, hogy az teljesen kinyírta a terméket, meg is lett írva), de ez nem is jó, meg nem is olcsó.

    A Huawei telefonokkal viszont remekül működött minden Galaxy izé és Xiaomi izé, a Fitbittel volt örökös szívás. Ráadásul van rá workaround, de a Fitbit erre tojik. Szidhatjuk a Huaweit is, én is szívesen beszállok, de ebben az ügyben mégiscsak az van, hogy a többi gyártó úgy gondolta, hogy talán a világ nr3 okostelefon modelljeihez érdemes alkalmazkodni, a Fitbit meg nem.

    Úgy látom, hogy nem fogunk egyetérteni. Sziklaszilárd meggyőződésem, hogy ez a cucc nem jó vétel. Túl drága és ahhoz képest túl sok a kompromisszum. Ebben a műfajban nálam a Polar Loop nyert még anno (meg a Huawei Talkband), meg a második Gear Fit, a Mi Band pedig mindenkinek, akinek csak basic karperec kell. A Honor Band 5 is elég jól sikerült, gondolom a Polar A370 is király, de ahhoz még nem volt szerencsém. Ígéretes most az Amazfit X, bár az sem olcsó és még biztos kell várnunk rá fél évet, hogy kipróbálhassuk, de őszintén a Fitbittől már nem várok semmit, csak hogy vegye meg a Google és csináljanak vele valamit, amitől szerethető lesz.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák