Új hozzászólás Aktív témák

  • Aram

    tag

    Sziasztok!

    Itt páran említették csak meg azt, hogy nem a karpántért fizet ennyit az ember.

    Egy pár példa:
    - Speedshop-ba leadtuk párom Alta HR-jét, hogy megnyúlt a pántja és nem teljesen jó a szinkronja (amúgy Huawei betegség, Samsung és LG telóval hibátlanul működik). Mondták, hogy OK, akkor mit szeretnénk helyette. :) Nekem ez első osztályú garanciális ügyintézés (2 év).
    - A szoftver átláthatósága, információ értéke példás, minden a helyén van. Alvást nagyon szuperül monitoroz, a vér-oxigén elemzéssel nagyon jó képet kaphatsz kardiovaszkuláris állapotodról. Elég pontos a kalóriainformációja, testsúly karbantartásához elsődleges információ.
    - Az eszközök kiváló minőségű kiegészítők kaphatók (persze drágán). Csajom Versa 2-jére pl. vettünk Horween bőrpántot.
    - Még Windows-ra is fel tudod tenni az appot, így ki tudod elemezni számítógépen is az adatokat. Anyukám kapott Honor Band 4-et, hogy olcsót kapjon, mert nem tudtuk szeretni- és használni fogja-e és bizony nem ment fel a Huawei Tabletre, a Huawei Health program. Maga a Huawei ügyfélszolgálat azt mondta, hogy nem telefonra akarjuk feltenni, tehát nem fog menni. :) Aztán miután lett Huawei App store, onnan sikerült feltenni, de Google Play-ből nem engedi telepíteni! És gyanítom a többi kínai olcsósággal sem lesz egyszerűbb dolga az embernek.
    - Bármilyen, általam minőségi gyártónak tartott telefonnal eddig hibátlanul ment a folyamatos szinkronja, hívásértesítője, válasz funkciók, satöbbi.
    - Tényleg megy egy hetet (Nekem Charge 3 addig bírja).
    - Kicsi, könnyű, mindig rajtam van, nagyon hasznos megismerni/leellenőrizni a szervezetem működését.
    - NFC fizetést Revoluttal simán beállítottam, de szerintem nem túl elegáns karórával tekeregni a PayPass elérés érdekében. :)

    Szóval szerintem hanyag ez a FitBit teszt is, mint az előző, az igazi értékeit nem is akarja bemutatni.
    Hozzátenném még az is, hogy borzasztóan konzervatív lettem az IT eszközök és kütyük vásárlásával és annak ajánlásával. :)

    Üdv!
    Á

    Ez a felirat 20byte!

Új hozzászólás Aktív témák