Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    Valahogy úgy érzem, hogy ez nem nekem van. Először is én csak felhasználó vagyok, tehát nekem nyolc, hogy milyen nyelven írták az alkalmazást a fejlesztők. Másodszor ugyanez igaz a rendszerre is, nem vagyok fejlesztő, nem tudok hozzá érdemben hozzátenni semmit, nekem az a lényeg, hogy működjenek azok a funkciók, amelyek nekem kellenek. Nos ha ezekből valami nincs meg, akkor sajnos el kell vetnem a Firefox OS készülékeket, mert nem felelnek meg az igényeimnek. Azt meg nem tehetem meg, hogy szolidalitásból vegyek egy ilyen készüléket "hátha később jobb lesz" alapon, mert napi szinten használom.
    Az alkalmazások esetében is jobban szeretem, ha minél több dolgot offline meg tudok csinálni (nem mindig mindenhol van net) és itt megint hátrányt érzek. Nem beszélve arról, hogy vannak a nagyobb nevek, amelyek erős "húzóágazatként" vannak jelen a platformok körében (Facebook, Instagramm, Skype, Viber, WhatsApp, Twitter, Flipboard, Zite, Angry Birds stb.) és ezek azért kellenek egy mobil OS sikeréhez. De ha nincsenek felhasználók, akkor nem éri meg nekik elkészíteni az alkalmazást, ha meg nincs alkalmazás, akkor az átlagfelhasználó nem vesz olyan készüléket, és ez olyan ördögi kör, amit nehéz megtörni...
    Szóval kíváncsi vagyok mit tud tenni itt a Mozilla?

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák