Új hozzászólás Aktív témák

  • klambi

    addikt

    válasz MaCS_70 #19 üzenetére

    Én egyetértek veled, nem tudod ma vállalati környezetben kikerülni a Windows-t. Ha jól emlékszem londoni közigazgatásban akartak váltani, hát nem is tudom mennyi pénzt időt égettek el a próbálkozásra, és a programjaik 60% nem is ment linuxon azt is emulálni kellett. Én otthon is előnyben részesítem néhány évvel ez előtt én is dual bootban ( burggal :) ) nyomtam az ubuntut és a windows-t de, hogy olyan könnyen mennyen minden mint windows-on azt nem tudta megugrani. Hiába patkolom rettentő sokáig előbb utóbb valami lesz..
    Nem értem e win10 elleneseket, szerintem egész jó lett. Nagyvállalati környezetben meg nem tudsz mást használni. Ha csak az office-t és a levelezést említem már el is bukott minden más. Kézenfekvő könnyen használható azért az irodisták erre álltak rá (makrók függvények stb). Levelezés, tárgyaló foglalások egyéb naptári bejegyzések xch tökéletes. Oké oké van alternatíva de nagyjából azok is eléggé drágák. Levelezésben próbálkoztam pl axigennel... azért egyik sem xch.
    Egy szó mint száz én win párti vagyok, pedig csináltam és üzemeltetek linux szervereket, különféle disztrókat, igen vannak helyzetek amikor azok sokkal jobbak a hozzáértő kezekben és környezetben.

    "Mond szépen angolul: Gyors róka!"

Új hozzászólás Aktív témák