Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz DeFranco #152 üzenetére

    Na várj:

    1. Te írtad hogy az MS köszöni a "hülyejúzereket" (#142), erre volt reakcióm, előtte abba "kötöttem bele" hogy azt írtad hogy erős átlagos PC user vagy (valóban nem pro, elnézést), holott a PC-nek csak egy része a desktop és annak is csak egy (mondjuk combos) része windows.
    2. Ha most van egy usered akinek van egy ősi scannerje meg egy tv tuner kártyája amit utoljára max XP-n tudtál belökni működőre akkor mi a helyzet? Linuxon jó esély van rá hogy plug n play, W10 supportot meg kb felejted mert már a 7-esen is max erős imádkozások és mókolások árán sikerült belőni. Nyilván egy kiragadott példa, de most akkor a windows szar? Szerintem nem, lehetne hozni mindkét félnek prot és kontrát is. Akkor itt viszont borult az amit írsz. De lehet itt régi nyomtató, rajztábla, akármi aminek a gyártója már régesrégen a földben van. A lényeg: megfelelő célhoz megfelelő céleszköz és bizony előfordul hogy ez nem a windows.
    3. szintén #142: "ok, én leírtam mit kellene szerintem változtatni, te leírtad ismét hogy az átlag user tök hülye és egyébként mindenszupiszuper a pingvinbarlangban ebben akkor ennyi volt."

    Akkor most én értettem félre? Lehet, akkor fixme pls. Nem akartalak védekezésre kényszeríteni, ezért is elnézést, egyáltalán nem támadó szándékkal vagyok itt, egyszerűen azon a gondolaton indult el -részemről- a beszélgetés hogy olyan dologról jelentettél ki valamit (linux) amiről bevallottan kevés tapasztalatod van, ezt írtam a 139-ben, részemről itt meg is állt volna a dolog. A többit te hoztad hogy az MS köszöni a júzereket és hogy a linux nem felhasználóbarát.

Új hozzászólás Aktív témák