Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz Tomcat #3 üzenetére

    A cikkben teljes árbevétel van, úgyhogy ez sajnos a videokártyákra is vonatkozik, erre még nem is gondoltam. Így akkor még sz*abb az AMD helyzete. :((

    De azért nincs ok keseregni, még most is nyereségesek, év végére/jövőre készülnek a nagy dobások, szóval lesz ez még jobb is (vagy lesz ez még így se).

    Mindenesetre kíváncsi leszek majd az új termékekre, először is nemsokára jönnek az új Radeon-ok, és az első APU-k (Ontario).

    A videokártya bizniszben sztem biztos jók lesznek a 6000-es radeon sorozattal.

    A Notik piacán kérdéses még az Ontario sikeressége, mert nem elég jobbnak lenni az intelnél, marketinggel és minden eszközzel arra kell majd törekedniük, hogy sikeres legyen majd az Ontario család, mert az Intel nem kevés előnnyel uralja a piacot.
    Majd később jönnek az erősebb példányok is (Llano) de az még odébb van.

    Jövő év végén pedig jön az új processzorarchitektúra (Bulldozer) ami megint csak lehet óriási siker és óriási bukás is.

    Szóval kiderül mi lesz bízom benne, hogy magukra találnak a közeljövőben.

    Ami engem most leginkább érdekelne az az Ontario, egy HTPC-t nagyon szívesen építenék rá, de még az sem biztos, hogy lesz miniITX-es alaplap ami támogatja (bár nagy az esély rá) a másik dolog pedig az ára!
    Igen én is magyar vagyok ez érdekel a legjobban, remélem nem szállnak el vele, bár az elején biztos, hogy nem lesz olcsó.
    De ha annyiért lehetne kapni mint esetleg az Atomot amikor bejött, és utána még csökkenne is akkor jó vétel lesz.

Új hozzászólás Aktív témák