Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Alvin_ti4200 #34 üzenetére

    Legfeljebb azt nem érti meg, hogy te mit érzel. Én is kirakom az eredeti játékokat, volt amit vártam is, de régen rossz, ha egy játékban ez a legjobb, magának a játéknak kell jónak, maradandónak lennie, ha valakinek ez sokkal inkább számít, az még nem jelenti azt, hogy egy igénytelen csórólelkű paraszt.
    Amit leírsz az jellemző Magyarországon, de nem kéne beszólnod mindenkinek, pláne azért nem, mert esetleg nem egészen úgy viszonyulnak egy játékhoz, mint te. Én pl. egy hardware-hez sokkal inkább így közelítek, de nem kezdem el fikázni azokat, akik egyszerűen használják őket.
    Egyébként meg annak is jelentős szerepe van a PC-s játékok mélyrepülésében, hogy a többségnek nulla a játékélménye, semmi kreativitás, semmi újító szellem, nehogy a tizenéves "progamerek" (alias Stevy Blood) elpártoljanak a brandtől. (pl. CoD-okban valószínűleg ugyanezen megfontolás miatt a cheat ellen sem tesznek semmit) Évek óta az a helyzet, hogy azt az 1-2 játékot, amivel lehet kezdeni valamit, azt megveszem, a többit viszont még csak le se töltöm. (ugye sokszor nincs is más mód arra, hogy kipróbáld, mert demót sem adnak ki, nehogy kiderüljön vásárlás előtt, mennyire pocsék az "alkotás")
    A korai tört verziókkal rendszerint szívás van, szóval ha pár nap, hét múlva megjelenik az eredeti, akkor ez nem sok vizet zavar, akiben a legkisebb szándék is megvolt a vásárlásra, az meg fogja venni. De pl. amit az egyik orosz csapat csinál, hogy otthon fel évvel korábban jelenik meg... hát akkor ne csodálkozzanak, hogy a hivatalos angol verzió megjelenésére már rég végigtolta mindenki a törtet házibarkács fordítással.

    [ Szerkesztve ]

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák