Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    Jól van úgy látom nem csak nekem folyt ki a szemem, amikor ezt a förmedvényt olvastam...

    btw a bkk-t nem lehet felnyomni, hogy elvesztette az adataimat?

    #22: ennyire alacsonyan van már a tv színvonala? 25éves fiú, miközben egy 26éves tag ül vele szemben. wut? na jó 2percet bírtam, ez borzasztó

    [ Szerkesztve ]

  • tomazin

    veterán

    válasz Bici #26 üzenetére

    Azzal, hogy egy újságnak átadta az adatot, azzal szerintem is átlépte a határt.

    komolyan álomvilágban él itt mindenki?

    eset1: megtalálja az ember a sérülékenységet, bejelenti a szolgáltatónak, aki szarik az egészre, hisz neki alapvetően mindegy is. aztán jön valaki, aki lenyúlja majd felhasználja a megszerzett adatokat

    eset2: jelenti az ember, majd mivel semmi nem történik, a sajtót kéri meg, hogy nyomás alá helyezze a majomparádét. tehát nem lesz örökkön örökké átjáróház a rendszer, vagy legalább nem mindenkinek.

    (#24) borg25 ha én rosszindulatú vagyok akkor felhasználom az adatokat és nem kürtölöm világgá, hogy sikerült megszereznem.

    #31: : Ahogy a rendőrök szoktak fogalmazni a hétköznapi ügyekben: ha valaki nyitva hagyja a kocsija ajtaját, az még senkit nem jogosít fel arra, hogy elvigye az otthagyott mobiltelefont De ha bemész a rendőkapitányságra, hogy feljelentést tennél, mert a nyitott autódból elloptak valamit, akkor mi is történne? Jó esetben megmosolyognának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák