Új hozzászólás Aktív témák

  • turbulencia8

    őstag

    Felho tarhellyel (nem a virtualis geppel) kapcsolatban szivesen varnek par tippet, mert akarmennyire is a felho ellen voltam, megis azt vezettem be egy kis cegnel. Egyedul GDPR hatalya ala tartozo szemelyes adatot nem tarolunk rajta, viszont sok a bizalmas, muszaki info. A harombetus ugynoksegeket kvazi kenytelen vagyok figyelmen kivul hagyni: vegtelen penzt lehetne biztonsagra kolteni. Pl. a telot ugyis akkor hallgatjak amikor akarjak, Secphone-ra nem akarok kolteni, marad a Signal, de azert az nem Secphone.
    Felho vs. NAS: utobbi hosszutavu szoftveres tamogatasaban egyszeruen kevesbe bizok, es egy NAS keves normalis backup-hoz. Amit hasznalunk: vallalati Office365 (ketlepcsos azonositassal), a gepeken G-data total security, ami automatan hetenete vegez kulon biztonsagi mentest egy masik felhore. Inteles laptokat hasznalunk, a Spectre/meltdown javitasokat megkaptak a gepek, de mar spoiler ellen nem tudunk mit tenni. Esetleg vpn-t elofizetest akarok venni, de tobbet nem akarok "biztonsagra" kolteni. A ceges hosting szerverrol mi is gmail-be szedjuk le a leveleket: egyreszt jobb a spamszures, masreszt a ketlepcsos bejelentkezes miatt.

Új hozzászólás Aktív témák