Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz ddekany #36 üzenetére

    nem gyakran, de azert regota hasznaltam a PPO-t matrica vasarlasra:

    1. ha jol emlekszem eloszor lehetett regisztracio nelkul is matricat venni (otpbank feluleten fizettel erte)

    2. aztan bevezettek az oldalon a regisztraciot (otpbank feluleten ment a fizetes)

    3. aztan bevezettek a bankkartya regisztraciot. OTP-nel beregisztraltad az adataidat, megadtal egy jelszot, legkozelebb fizettel nem kellett adatokat megadni csak a jelszot.

    A fizetes minden alkalommal az otp feluleten tortent. Akar korabban mikor minden adatot meg kellett adni, illetve kesobb is mikor kartyaregisztracio utan mar csak a jelszavad adtad meg.

    Egyreszt azon kivul hogy nem vasarolsz online mas lehetoseged nem volt csak a bankkartya regisztralas.

    Nem ereztem teljesen biztonsagosnak, de megnyugtattam magam, hogy mivel a bank tarolja az adatokat, es a fizetes megerositesehez az en jelszavam szukseges nem gondoltam hogy baj lehet belole (meg egyebkent is ott a chargeback, pont erre valo) a PPO vegig arrol beszelt, hogy ez jo nekem, mert nem kell bankkartyadatokkal bajlodni. Azt egyszer sem mondtak, hogy ezzel nekik hozzaferest adok a bankkartyamhoz.

    MOD: tovabbra is ugy gondolom, hogy ez a jelszo megadas csak trukk, hogy azt hidd biztonsagban vagy. Mivel az otp-s feltetelek szerint a szolgaltato csak az egyedi azonosito megadasaval is tud terhelni, teljesen felesleges moka minden fizeteskor jelszot kerni. Beterhelhette volna a szolgaltato mindenfele user interaction nelkul a szolgaltatasok ellenerteket, ahogy tette azt az eves dijjal. Ja, hogy mivel ennyire meg en sem bizok senkiben, igy valoszinuleg 0 ugyfeluk lett volna?

    [ Szerkesztve ]

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák