Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Szeretem a magyar virtust... Ez az XPS a hülyének is megéri, vagy csak igazából annak éri meg. 6 kilo ezért ami amúgy itt 1200 - 1500 Euro... Ja nem ez, mert ezt már kapni sem lehet, csak az Intel Gen10-es verziót. De még az is csak a 2/3-adába kerül. Rajta maradt a nagykeren a termék, a jó proletárral megfizettetik a jobbágy adót... Szép banda ez na...
    A szomorú nem ez, hanem az, hogy ennyiért már bárhol Project Sputnyikot adnak, ja hát az otthon nem is kapható, mert hát mindenki megérti legalább 1 000 000-óba kerülne, de csak azért mert hát a Dell is megéri a pénzét. Azt nem értem, hogy egyáltalán miért vannak jelen az Üzleti szegmensben, meg a prémium kategóriában, ha a konkurenciához képest minimum minden Enterprise Business, és Prémium konzumer termékük drágább, mint bárhol Európában. Értem, én hogy a Dell nincs jelen kiskereskedelmi forgalomban, a nagyker meg azt csinál amit akar, de akkor is szégyen... Mondjuk ismerve az elmúlt 6 - 8 történéseit arrafelé az embere semmin nem csodálkozik, kell a stadionra a pénz...

    Aztán az is elég érdekes, hogy egy Envy 13, vagy egy ZenBook UX333, de még az XPS-nél kb mindenben jobb UX392 is olcsóbb, már csak azért is mert az egész gép egy fémtömb.

    (#1) Predatorr

    Magyarországon a fogyasztóvédelem az úgy működik, ha haver vagy, akkor megbüntetnek, csak nem számláznak, ha nem vagy haver, akkor meg még szabályosan járnak el, persze nem azért, mint egy rendes országban, hanem azért mert megvan ki veszi át a business-t... A fogyasztóvédelem semmit nem ér. Max nyugati cégeknél, akik hoznak saját szabályozást, figyelembe véve a magyar törvényeket. Arra meg nincs ráhatása az éppen aktuális kis oligarcha csemetének.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák