Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz SkyLine3000 #83 üzenetére

    leírtam amit akartam, szerintem nem vontam kétségbe, hogy nem korrekt a kiírás és azt is leírtam, hogy vajon milyen kiskaput használnak ki erre.

    Azt viszont sosem szerettem, hogyha valaki túlkompenzálásként blődségre blődségeket hord össze, csak, hogy még nagyobb igaza legyen. Értem, hogy téged csak a fizetendő összeg érdekel, ettől függetlenül semmi köze a magyar áraknak ahhoz, hogy külföldről rendelve mennyi. Ennyi erővel hisztizhetnénk, hogy a shanghai piacon a hentes mellett jobra meg negyed annyi az ára, mint itthon. Csak ennek ettől nem lesz itthon más az ára. :U

    Persze itthon tipikusan ez a probléma mindennel. Az emberek hőbörögni szeretnek, nem pedig problémákat megoldani. Mindkét oldalon. Mert igény van arra, hogy lehessen habzó szájjal zárni az öklöt... de valójában tenni valamit, na az a többségnek büdös. Ha nem tetszik valami, akkor lehet bejelentést tenni.

    (#79) snecy20
    árfolyamgrafikon... hazugságon lehet kapni...
    Ez tényleg így van, csak épp a leghangosabban hőbőrgők nem szoktak utánajárni semminek. Különben miért működne ez. A vásárló okosnak akarja érezni magát, akkor is ha buta, mint a tök. A jó boltos persze kedvesen kiszolgálja, ráhagyja, hiszen hozza a pénzt az átlagember beképzeltsége, amivel tévedhetetlennek hiszi magát. Na, a magyar botosok többsége viszont szintén legalább annyira beképzelt. Ahelyett, hogy diszkréten kiszolgálná a vevő hülyeségeit, inkább ő is okoskodni kezd és muszáj, hogy neki legyen igaza, akkor is ha nincs. Jól megérdemlik egymást az átlag vevők és átlag eladók, erre van igényük. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák