Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    válasz daczkó #21 üzenetére

    Olyan baromsagokat beszelsz hogy az mar fajdalmas , van egy csomo hivo ismerosom/baratom attol meg meszirol kerulok barmilyen templomot/vallast , ugyan ugy van boven par ismerosom aki ilyen ados olyan ados ilyen hitel olyan hitel mikor fizetnek mjikor nem, de en attol meg ugyan ugy fizetem rendszeresen a hitelemet/elofizetesemet meg mindent akkor mi a bombarol beszelsz ?

    Ennek az otletnek a feltalalojat le kene lonni a levesbe lehet jobb hely lenne a vilag a baromsagai nelkul , hogyha nekem van egy rendes munkahelyem es idoben fizetem szamlaimat stb. van mivel fedeznem a hitelt akkor ezek alapjan nem kaphatok kolcsont mert ismerek par drogost , par adost, par szektast es akkor nagy valoszinuseggel en is drogos szektas nemfizeto vagyok mert az ismerosoim ilyenek vagy olyanok es ezt az egeszet leszurni a tetves feszbukbol plane ?

    Ez pont olyan mint rahuzni az osszes x,y nemzetisegre hogy azert mert van x % ami lop csal es naplopo akkor mindenki aki abba a nemzetisegbe tartozik muszaj olyan legyen mint a tobbi abszolut idiotasag

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák