Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz #51736960 #38 üzenetére

    Én nem értelek, miért ne házasodhatnának a kutyák? Sok értelmét nem látom, de ha valakinek ez a vágya, miért ne. Fizesse ki az adminisztrációs költséget, amivel jár a bejegyzése, aztán örüljenek. Milyen hatással van ez rám? Semmilyen, még közvetetten sem.

    Nem érzem, hogy az én házasságom bármivel kevesebbet érne azért, mert két azonos nemű is ugyanolyan kapcsolatban él. Ő dolga.

    " de a házasságkötés már egyre inkább egy bohózat, "jó buli", ebből meg inkább nem kérünk."

    Hát akkor nem házasodtok meg. Akkor mi van? Semmi. Nem kötelező házasodni.

    "a házasság intézményét gyalázzák porba, és sok "normális" pár kedvét elveszik ezzel a házasságtól."

    Szerintem aki más miatt házasodik, az nem normális. Ha soha többé senki sem házasodik, akkor mi van? Semmi. Nem kötelező.

    (#42) 8th

    "Ennyi erővel én meg négy feleséget akarok mert mind a négyre felállna a cerka és szívesen kamatyolnék velük felváltva."

    Én sem értem, miért tiltják. Ebben sem látok semmi kivetni valót. Annyi megkötés tennék, hogy csak akkor szerezhetsz új házastársat, ha az összes jelenlegi beleegyezik. Aztán hajrá, ti dolgotok. A válás részének jogi kidolgozása érdekes lehet, de ez részletkérdés. Semmilyen logikus akadályát nem látom. Harcold ki, ha népszavazás lesz, tőlem kapsz egy igent, annak ellenére, hogy nem tervezek élni a lehetőséggel.

    A tortás cikkel kapcsolatban, egyezik a véleményünk. Miért ne tagadhatná meg. Szerintem nem jogos ezért büntetni. Kivéve, ha valamit elhallgatnak a újságírók.
    Egyházi esküvő esetében is teljesen elfogadhatónak tartom, ha valaki megtagadja az esketést.

Új hozzászólás Aktív témák