Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz asdf_ #38 üzenetére

    ezt cáfolom, volt hogy a futár egy nap többször is elment az irodánk előtt, de volt olyan is aki 2 utcával arrébb volt és felhívott hogy 3 óra múlva jönne, hiába mondtam hogy én max 5ig vagyok bent utána már hiába jön.. sokszor sajnos nem ez van, mert rengeteg olyan futár van aki csak bedolgozik pl a DHL-nek saját kocsival, na ő pl úgy megy ahogy akar és nyilván nem nekem fogja kivinni elsőnek a csomagot hanem a jóska pista haverjának..de volt már olyan is hogy 3x vitték vissza a depo-ba mondván a címet nem találták persze felhívni luxus volt részükről pedig mutterom is végig otthon dekkolt hogy mikor hozzák a csomagot, szóval lenne még mit javítani rendesen a kiszállítások teljesítésén..

    @39 igen sajnos én is sok ilyet hallottam. Ügyvéd ismerősömet is általában vasárnap reggel 6kor hívják vissza..

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • tixem

    addikt

    válasz asdf_ #38 üzenetére

    szentté azért ne avassuk őket, igenis legyen már egy száma, hogy mondjuk fel tudjam hívni mi a búbánatért rakja be a tabletem a másodikon lakó öregasszonyhoz, amikor ketten is otthon vagyunk és még fel sem csenget.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • zseko

    veterán

    válasz asdf_ #38 üzenetére

    Én meg úgy gondolom, ha a csomagra kiemelten írt kérés ellenére is van akkora ökör, hogy nem keres, akkor még meg is érdemli, hogy feleslegesen kerüljön 30 kilométert.
    Csak tudnám minek van a megjegyzés rovat rendeléskor, ha magasról szarnak rá. Tény, hogy a sofőr valószínűleg nem áll neki a csomagokat böngészgetni, hogy éppen van-e rá valami plusz infó írva, ám listát viszont kap, amit alá kell írnom. Már ha egyáltalán foglalkozik azzal is. Már bánom, hogy nem jelentettem fel a DHL-t, mikor az előre kifizetett (80e) termék kiszállításakor, a megjegyzésben feltüntetett kérést nagy ívben leszarva ('Munkarendem miatt elképzelhető, hogy dolgozni fogok, kérem csörgessen meg, visszahívom'), odaadta másnak a csomagom az utcában mert nem voltunk otthon, és az hívott fel, hogy meghozták a rendelt csomagom, nála keressem. Hát a k..va anyját az ilyen sofőrnek :((( :W
    Azóta se előrefizetés, se futárcég, pick-pack pontra vagy postapontra rendelem, onnan kapok még üzenetet is ha ott van, akkor megyek érte mikor akarok, és nem mellesleg még olcsóbb is...
    Szóval nekem mindegy, hogy 40perccel/30km-el kevesebbet menjen ahelyett, hogy két utcával odébb gurul, ő pénzük, ő idejük...
    Persze megértem őket is, legalábbis voltak normálisak akik felhívtak, visszahívtam, és megspórolta magának a felesleges kerülőutat és időt.

    HR24.hu

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz asdf_ #38 üzenetére

    Nincs mit megbeszelni.

    Múltkor elmentem közeli nagyboltba futárnapon, hívott a futár, mondtam neki, hogy nem vagyok ott de ittmegitt a parkolóban 5perc múlva, azt monda hogy Ok és ott találkoztunk.

    Szóval van mit megbeszélni.

    ON

    Engem mostanában egy Crawley +441... számáról csörgetnek meg rendszeresen. Hogy ez miért jó nekik arra nem jöttem rá.

Új hozzászólás Aktív témák