Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz hcl #43 üzenetére

    "Akkor mi is a megoldás?" - vissza a kőkorszakba, más megoldás nincs. :) Igazából el kell fogadni, hogy megfigyelnek (nem, nem kell szeretni, de mivel érdemben tenni sem tudsz ellene, így érdemes a helyén kezelni, és pláne nem segíteni őket).

    "És az mindenképpen jobb, ha emberek nem diktátorok uralma alatt vannak tartva tudatlanságban és nyomorban." - ezzel abszolút egyetértek, de sajnos nem mindenhol egyszerű összehozni (OFF: nekünk sem ment, pedig elég messze vagyunk Kínától, de még a Közel-kelettől is)

    ElEvEn11: egyáltalán nem vettem támadásnak, sőt, tök jó volt első kézből származó infókat olvasni. Igazából én sem gondolom, hogy olyan jó lenne nyugati szemmel ami ott van, de ha őszinték akarunk lenni, akkor a történelmi hagyományaiktól nem áll olyan távol. A kultúrális sokk valószínűleg engem is megdöbbentett volna, pedig elég elfogadó vagyok ilyen téren és a felkészülést sem pont rád értettem, sokkal inkább a hivatali kommunikációra (pl. vita vagy háború esetén). Anno nekünk is tartottak előadást marketingen a témában (körházi berendezéseket értékesítő cég araboknak rendezett be egy demó kórtermet, hófehér fallal és berendezésekkel, ami nem aratott osztatlan sikert, mivel az náluk a gyász és újjászületés színe is :C ).

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák