Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz hcl #38 üzenetére

    Hidd el, nem tudsz kimaradni a buliból, és onnatól, hogy egyvalaki megszerzi, már "mindenki" tudja.
    Nem, ez nem jó dolog, de mi akkor sem tudunk érdemben tenni ellene. Korlátozni lehet, de azzal nem a cégeket, a hírszerző ügynökségeket vagy államokat fogod meg, sokkal inkább csak a lelkes bámészkodó idegeneket és az amatőr bűnözőket. :B

    "Ezek nem mennek 10 évek alatt" - tudom, én ezzel tisztában vagyok. Azok nincsenek, aki azt hiszik, hogy bármely tradicionális kultúrát meg lehet változtatni egy prospektussal és egy propaganda videóval. Az persze mindjárt más kérdés, hogy miért kellene mindenkinek olyannak lennie, mint a"hanyatló" nyugat.

    "gazdasági erőről kérdezem" - tudom, a válasz is arra szólt. Fejleszteni nem tudsz gazdasági erő nélkül, ha hazai előállításban gondolkodsz. Hiába fejlesztesz ki a lopakodót, ha nem tudod gyártani. Ők tudják..
    Van valós gazdasági erejük sajnos. Talán az egyik legnagyobb a világon, de egy, ezt mi adtuk/adjuk nekik, kettő, azért van ebben sok kényszeres projekt is, mert fent kell tartani a "fejlődést" (vagy annak látszatát).

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák