Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz hcl #36 üzenetére

    "Szerinted miért nem használok WIndowst?" - sejtettem, hogy ez lesz a válaszod, de szerinted csak a Windowsban van ilyen? A telefonokban, felhasználói szoftverekben pl nem? Ne legyünk naívak, kérlek. Ma már az információ az egyik legnagyobb érték, mindenki megszerzi magának, ahogy tudja, vagy ahogyan nem szégyelli. Az persze már más kérdés, hogy ezt hogyan, miképpen használja fel és itt még hatalmas az előnyünk (vagy lemaradásunk, ízlés szerint ) Kínával szemben.

    "Vagy hogy pozitív-e.Vagy hogy valós-e." - direkt kiemeltem, hogy valós. Pl Maglev, űrprogram, haderő fejlesztés, elektromobilizálás, stb. Az, hogy pozitív-e, vagy hogy megéri-e a rendszer "sajátosságai" fényében, már mindjárt más kérdés. Nyugati szemmel azt mondom, hogy nekem nem éré meg, de pl. Kínában ettől még gondolkodhatnak másképpen.

    "A kínaiak évezredek óta másképpen működnek." - igen, igazad van, hogy az egy más világ és hogy ott ez a norma. Lehet nem is vágynak másra az ottaniak tömegei, de az is lehet, hogy csak azért mert nem tudnak másról. A közel-kelet demokraizálása sem igazán megy, mert nem értjük (értsd: nem akarjuk érteni) az ottani sok évszázados hagyományokat és társadalmi berendezkedést, amit nem lehet pár év alatt nyugatiasítani..

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák