Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Penguin95 #28 üzenetére

    Én már hallottam nem egyszer habzó szájjal üvölteni embereket a sorban hogy faszért nem haladunk... 1-2 ilyet átélsz kasszásként akkor nemcsak, hogy a szép lelkedet viseli meg, hogy amíg lehúzod az áruját szidnak mint a kutyát, de általában a főnök is elő fog venni valami BS multi indokkal "Hogy a cég arculata" meg a "Vásárlói elégedettség" milyen fontos. Aztán mondjuk nem kapsz bónuszt, vagy nevelési célzattal beosztanak valami ótvar műszakba/melóra (pl 40 kilós nőt 40 raklap cementet leltározni).

    Paypassal szoktam fizetni és ugye várni kell mindig kb 4-5 mp-et mire elkezdi nyomtatni a blokkot, ekkor jellemzően nem történik semmi. A helyi aldiba rendszeresen van olyan nyugdíjas a sorban aki ezután kifejti, hogy hülye fiatalok, itt feltartják a sort a hülye kártyájukkal. Mert mentális képtelen elviselni, hogy 5 mp-ig nem történik semmi, közben fele annyi idő alatt fizetek összességében.

    Elképesztő dolgok miatt képesek az emberek egy pénztárosnak nekiesni.

    (#26) RareParrot

    Ez azért így nem teljesen igaz. Tesóm egy kisboltban dolgozott évekig és ott minden héten előkerült hamis pénz. A meglepő az volt, hogy sokszor kis címletek voltak, pedig általában azzal nem éri meg foglalkozni, oszt mégis. Elvileg ezt be kell jelenteni de kb a 2. alkalom után feladta a tulaj, mivel elég nagy cécóval jár az egész, ezért inkább beszerzett egy UV lámpát és leverte a figyelmetlen alkalmazottakon.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák