Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoZoli

    tag

    válasz AssAssynn #25 üzenetére

    Támogatják a Teslát? :D Olvass már utána, mekkora kínszenvedés volt a Giga Berlin felépítése, beindítása! És hogy milyen (volt) a viszony Musk és Biden (vagy Trump) között!

  • arty

    veterán

    válasz AssAssynn #25 üzenetére

    Az, hogy Musk kirakatember vagy sem - mindegy; kvázi a motorja volt az elektromosra átállásnak. Miért nem ölte meg a "lobbi" még időben? Tudod, amikor a JELEN/JÖVŐ még a dízel/benzines volt ;) Szerintem azért nem, mert az egész teóriád egy összeesküvés-hülyeség.

    Nicola esetében nem tudom honnan veszed ezt az imázst. Szegényen azért halt meg, mert elég nehéz ember volt, feltaláló és nem túl ügyes üzletember. Rengeteg "termékét" eladta, ahol nem kerüt szóba az ingyenes közkincsé tétel. Nekem első benyomásom az volt, h egy "sima" kapitalista volt, csak nem alakultak szerencsésen a dolgai (kőkemény konkurrenciája volt, sokszor tisztességtelenül).

    Magyarországon kapitalizmus van, néhány komcsi elemmel. De ha nem csak ez a kettő létezik (gyakorlatilag), akkor miért erre a kettőre vezetjük vissza az ittoni helyzetet?

    A nagyvárosi ember kb az egyetlen akit érdekel, hogy mi lesz: a vidékiek leszavaztak az akkugyárakat toló fideszre. Amikor azonban az a döntéshelyzet, hogy a városban haldokoljanak-e 2 millióan vagy egy pártízezres városkát érintsen ESETLEG probléma, nem kérdés melyik a helyes döntés. EU vagyunk, számon kell kérni a környezetvédelmet az akkugyáron, ennyire egyszerű, ez még(!) nem a kínai vadnyugat.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák