Új hozzászólás Aktív témák

  • Mishita

    tag

    Az a baj hogy van ebben jó dolog meg nem is. Persze ha egységes csatlakozó szabvány lenne sokkal kényelmesebb lenne hogy nem kéne minden hova magammal cipelni a töltőt (Lightning) meg nem kéne minden cucchoz venni más milyet. Mert hát ugye a Bluetooth hangszóró az micro usb, a powerbank szintén, a wirless fülhallgató usb-c, az iPhone Lightning, az apple watch az vezeték nélküli saját szabvány ( köszi apple ) és ha esetleg szeretnél használni vezetékes fülest akkor az átalakító, de persze két féle mert néha a régi telefonodon is használnád amin csak egy csatlakozó van ami usb-c. És akkor ott állsz mint egy szerencsétlen hogy van hét dolog amit tölteni kell és három féle töltő kábelt használsz plusz átalakító ha esetleg úgy adódik. Én a Lightning-ot preferálóm , de csak azért mert azt könyebb ki takarítani mint az usb-c csatlakozót. Én támogatom hogy egy fajta legyen főleg azért is mert akkor végre meg szűnne ez a káosz. De ezzel hogy ennyi időt el csesztek hogy egy fajta legyen gyártottunk egy csomó szemetet. Mert hát ugye amit tudsz használni a továbbiakban az usb-c lesz a többi meg semmire nem lesz jó ha már nem lesz meg hozzá a régi eszköz amit használtál. :)) Plusz én hoznék egy minőségi törvényt is hogy ne legyen ennyi egy hónapig használható hulladék. :DD

Új hozzászólás Aktív témák