• vasutassrác és liptakrobi értékelése egymásról

    Hirdetés: RX470 4GB

    vasutassrác negatív értékelést adott liptakrobi számára:

    Megvásárolt egy kártyát csomagküldéssel, amelyre 3 nap próbagranciát vállaltam. 22 (!) nappal az átvétel után kaptam tőle egy üzenetet, miszerint melegszik a kártya.
    Jeleztem neki, hogy a vállalt garanciaidőből jelentősen kicsúsztunk. Nem múlott volna azon, hogy 3, vagy 5 nap telt el a vásárlás óta, de közel egy hónappal később elég abszurd követelőzni.
    Hozzám is úgy került a kártya. 3D tesztekkel teszteltem. Minden rendben ment. Kolléga bányászatra használta. Szerinte ott melegedett. Én nem próbáltam ki bányászatra. Ha a 3 nap alatt, vagy utána ésszerű intervallumon belül ezt ismerteti, akkor készségesen visszaveszem. Viszont ettől messze voltunk már, nem tudom mit és mit nem csinált a kártyával.
    Külön érdekesség, hogy privátban végül jelezte, hogy újrapsztázással megoldódott a gondja, aztán valahogy mégis sikerült összerizsáznia egy zavaros értékelést.
    Nehéz az ilyet kiszűrni/elkerülni.

    liptakrobi semleges értékelést adott vasutassrác számára:

    A postázás gyors volt, de nem volt jelezve, hogy a videokártyának bármi baja lehet, vagy melegedhet esetleg. Vagy hogy már többször volt szétszedve, de nem lett sose tökéletes. Az igaz, hogy kaptam rá 3 nap próbagarit, de 3 nap alatt még el se jutottam a termék kipróbálásához, mert nem volt megfelelő alaplapom csak később, mert természetesen ott se volt jelezve, hogy esetleg hibás lenne, így elhúzódott az idő. Mihelyt 3 napot járattam a kártyát egyből szóltam, hogy ez melegszik, de persze csak kitérő választ kaptam, nem segítséget, és persze a 3 nap lejárt, így könnyű eladni bármit is!
    Már eltelt egy hónap, de még mindig ott tartok, hogy a kártyát nem tudom használni! Mert hiába lett újrapásztázva nem segített rajta. És szerintem aki játszani vagy bányászni akar egy kártyával, nem neki kell tudni megszervizelni is a kártyát, mint ahogy senki se tud tévétszerelni atol mert még tévét néz.
    Ha előre tudom, hogy hibái vannak a kártyának, meg se veszem, mert nyilván van más eladó kártya is amik jobb állapotba vannak.
    Nem szívesen ajánlóm az eladót, csak nagy körültekintéssel, mert lehetnek gondok. És a pozitív értékelések, meg téveszthetnek bárkit is, mert mihelyt jeleztem, hogy gond van a kártyával, nem hagyta jóvá az értékelésemet, nehogy negatívot adjak.

Aktív témák

  • Nincsenek látható hozzászólások.

Aktív témák