• tarbela777 és Pítőr értékelése egymásról

    Hirdetés: Eladó Realme X2 pro 12/256GB telefon

    tarbela777 értékelést adott Pítőr számára:

    Pítőr negatív értékelést adott tarbela777 számára:

    Hirdetésben ez szerepel: "Karcmentes, tökéletes állapot." Ehhez képest törött a hátlap. Ezek után válasz: "Miért nem személyesen vettem át. Illetve mivel fólia volt a hátlapon, amit nem ő tett fel, hanem az előző tulaj, így ő nem is tudott róla." Oké, de nekem ettől nem lesz jobb, én vele üzleteltem, nem az előző tulajjal. Semmi kompezációra, egyezkedésre való hajlam. Sajnálom!

Aktív témák

  • tarbela777

    tag

    Az igazsághoz tartozik, hogy fólia volt a telefonon, amit az előző tulajdonos rakott fel. Ehhez én nem nyúltam, így a vevő által jelzett esetleges problémát sem láthattam. Pontosan az ilyen jellegű félreértések elkerülése miatt szeretem a személyes találkozót, amit ebben az esetben is felajánlottam. A vevő ragaszkodott a postai úthoz. A telefont tökéletesen működő állapotban adtam fel. Utólagosan esztétikai hibákért természetesen nem tudok felelősséget vállalni. Ki tenné? A sérülés történhet szállítás közben, átvétel után is. Több oldalon hirdetek, eddig egyetlen negatív értékelés nélkül. Sajnálom, hogy így alakult, de ez nem az én hibám.

Aktív témák