• ado1202 és ráziel értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    ado1202 negatív értékelést adott ráziel számára:

    Előre megbeszéltük, hogy nem adok próbagaranciát egy egyébként eddig nem használt és garanciás procihűtőre. Ár alatt adtam oda, mert nem akartam postázásra pazarolni az időt. A hirdetésnél pontos termékmegjelölés ellenére nem ellenőrizte, hogy jó-e az alaplapjára, majd arra hivatkozva kért visszacserét, hogy én erről nem tájékoztattam.

    ráziel negatív értékelést adott ado1202 számára:

    Nem ajánlott tag!!!!
    Telefonos egyeztetés után elhozta a terméket, a megbeszélt összeg kifizetésekor felmerült, hogy hasonló alaplapunk van, tehát nekem se biztos, hogy jó lesz a termék. Ő a visszavételtől teljes mértékben elzárkózott (pedig én se szereltem fel, nem volt használva, mert hogy?!). A telefonba mondta, hogy így jártam, máskor legyek körültekintőbb (ő ugyanígy nem körültekintően vette meg…), majd rám csapta a telefont. Az eredeti számlát a garanciájával együtt még mindig várom itt p.ü.-ben. Bevittem informatikai üzletbe és kiderült, hogy amd-s foglalatot nem is kaptam hozzá, csak a pattintós intel felszerelést. Szóval amit vettem nekem nem jó, korrektség nem volt részéről és most én hirdetem a hibátlan állapotú terméket.