Új hozzászólás Aktív témák

  • #22145024

    törölt tag

    válasz bkercso #44 üzenetére

    Mondjuk könyen lehet, hogy bőven a hallható tartomány felett gerjed vhol. Átlagos fülessel ezt nem tudtam megítélni, szkópot meg sosem látott a panel. :)
    Igazából csak kiváncsi voltam, hogy (nagyon) kommersz fülessel van-e különbség egy normál, szellős, thro' felépítés és egy nagyon zanzásított SMD közt, de gyakorlatilag semmi. ( ehhez nyilván hulladék volt a monitorozó eszköz.... Pedig az SMD-s kivitelen panasonic kondik, meg susumu ellenállatok vannak. Egy szó mint száz, kell egy jó fejes is hamarosan)
    Most nincs előttem a terv, de szinte biztos, hogy a clearance nem éri el a 30mil-t. Gyanta szvsz nem nagyon maradt, IPA elég jól lepucolja a maradványokat.

    "A kimenetet meg csatold el a vezetéktől egy ferrit bead-del"[/I]
    Mármint az OPA kimenete egy soros ferrite bead-en keresztül menjen a terhelésre, ami egyből a visszacsatoló e.állás után van?

    (OFF)(I)
    "és azok érzékenyek rá, ha az invertáló bemenet kapacitíve csatolódik valamihez"(/I)(/OFF)
    Valszeg itt van a kutya elásva, mert erre biztos emlékeznék, hogy figyeltem-e rá.
    (Nyák: ha van kedved meg időd, átküldeném a nyáktervet, hogy látsz-e rajta kardinális marhaságot.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák