Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz hcl #34 üzenetére

    Nem xp-röl beszéltünk... de úgy sem hinnéd el mely gépek vezérlésért felelnek ,és a mai napig internetmentesen hiba nélkül futnak.

    Win7.. ha hiszed ha nem pl nod32 legfrissebb verziója / opera /chrome böngészö ,egyébb softwarek legfrissebb verziói mind bármi nyűg nélkül hibátlan mennek... ennyit a biztonságról ,ha ez nem elég mert célzott támadást kapsz akkor a hipermodern csodarendszered sem fog megvédeni... ebben van tapasztalatom...

    Tv-t példának hoztam fel ,hogy senki sem szerelgeti/frissitgetni...de irhattam volna /telefont /hűtügépet bármit.

    Fogd fel ,nem kell hipermodern csodoprendszer és "átlagos műveltség" sem.
    Átlagos műveltség.... pl egyik tanult szakmám Mezügazdasági gépszererő... ahol az átlagos műveltség része ,hogy pl egy dizeladagoló/vagy injektor szabvány nyomási értékeit beállitsam... te tudod? mert na nem nincs meg az átlagos műveltséged sem...amit nem is értem hogy lehet amikor vezetsz kocsit....abban is lehet dizel nem?.
    Weboldal is a böngésző fügvénye... végeztem ki privát tesztet ez iránt és ami megdöbbentő ,hogy a böngészőket a cpu érdekli ,szinte mind1 milyen win megy alatta... szóval 1 mm se lassab akármit csinálsz.

    Privát véleményem megvan az ubunturól ,de ezt hagyjuk.
    Mezei user elé meg oda tolsz egy linuxot ,ahol mondjuk másképp nyilik meg a pl a felcsatlakozott pendrive... máshogy van a képmegnyitás ilyesmi ... rögtön mi ez a szar felkiáltás van
    De ez is mind1 mert sok köze nincs a win hez

    Alternativ win-röl meg annyit tudnak mint a lunuxrol.... tényleg van ilyen? köszi nem... win7
    Sőt ,ha napi szinten nem küzdesz ezzel a problémával ,akkor hogyan van erröl ilyen pontos véleményed?
    Lehetsz linux user , no para de akkor miből is merited tapasztalataid?

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák