Új hozzászólás Aktív témák

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    És ez valakit meglepett? :U
    Ahogy már fentebb is írták, ha valaki letölt valamit - film/sorozat/zene/játék/könyv/akármiürgürüfütty -, sok esetben nem feltétlen "spórolási" szándékkal teszi. Ha, nem lenne lehetősége ilyen módon hozzájutni, nagy valószínűséggel szimplán az életben nem foglalkozna vele.
    Ellenben, az könnyen meglehet, hogy megnézi valaki egy film első részét és a másodikra már elmegy moziba, avagy meghallgat egy albumot és megy az előadó koncertjére, elolvas egy könyvet és keres az írótól újabbat. A játékok esetén meg amióta csak elvétve lehet demo-t találni még jó, hogy előtte ki akarja próbálni, ilyen árak mellett lapátolni ki az ablakon a zsugát pocsék élményt nyújtó, bugos, stb. címekért nem épp okos döntés. Viszont, ha bejön, akkor sanszos, hogy megveszi. Pláne, hogy a jelenlegi trendeket elnézve szinte már minden játék igényli a folyamatos net-kapcsolatot, ami a teljes játékélményhez szükséges.
    (Megjegyzem, idejét nem tudom mikor szedtem le valami gammát torrentről, több száz játékom van Steam-en, Origin-en, GoG-on, azokkal sincs időm/kedvem játszani. Néha kis gyilok D3-ban haverokkal TS-en és csókolom.)

    Arról nem is beszélve, hogy amíg a warez verziók filmek, sorozatok esetében sokkal jobb minőségben, reklámmentesen(!), nem össze-vissza vagdosva elérhetőek, addig a TV-ben egy kalap csillámporos sz*rral nyakon öntött, villogó, ugráló a képernyő felét beterítő figyelemfelkeltő saját gyártású $*#@!!.-okkal megtűzdelt valamit kapsz a pénzedért. Ráadásul sorozatok esetében nem is biztos, hogy eljutna hozzád, vagy ha mégis, évekkel később és az se tuti, hogy egyáltalán végig leadják, nem pedig csak rongyosra ismételgetik az 1-2 megvett évadot.
    És akkor csodálkoznak, hogy virágzik az illegális letöltés.
    Pedig a netflix-ben nagyon bíztam, de sajnos egyelőre még nagyon gyér a kínálat kishazánkban. :(

    ...elmúlik...

Új hozzászólás Aktív témák