Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz [Prolixus] #3 üzenetére

    Úgy látom a stroke előfordulás vs. halállal végződő esetek már Khron is kiszúrta, bár a többit is kicsit erősnek érzem, de értékelem, hogy valaki témában jártas is átnézi és véleményezi.

    A stroke sajnos bárhol-bármikor-bárkinél előfordulhat. Pár éve a másodfokú unokanővérem egy délután erős fejfájásra panaszkodott, rosszul lett, de már mentővel kórházba menet meghalt. Harminc-néhány éves volt, látszólag egészséges, nem dohányzott, a harmadik lánya még épp csak 1-2 éves. S sajnos bármelyikőnkkel előfordulhat.
    Emiatt örülök, hogy ilyen eszközöket is kutatnak.

    "(ja de, van benne pulzus, lépés meg kalóriaszámláló...ezeket egy mezei okosóra is tudja, szerintem már ez is utal arra, hogy a fejlesztők nagyon kevésnek érezték a funkcionalitását, úgyhogy fel kellett turbózni némi haszontalan, de extra funkcióval az eszközt)"

    Igen, nekünk megmosolyogtató fasság -- de sok nő él-hal az ilyenekért. Pár éve engem is sokkolt, valahol láttam egy italautomatán, a teák, kávék, és azok összes opciójánál (cukor, stb) ki volt írva a kalória... :Y :N

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák