Új hozzászólás Aktív témák

  • hemaka

    nagyúr

    válasz bencze #22 üzenetére

    Voltal mar kint? Ha meg nem, mindenkeppen probalj kijutni es megerted miert kell oda menni. Ott mas a mentalitas, a penz nem igazan erdekli oket, mert van boven.

    En egy reszben ismeros csaladnal voltam es elmentunk bevasarolni. En, meg ugy szerintem az atlag ugy vasarol, hogy tudja nagyjabol miket akar venni es probalja nem a legszarabbat, de nem is a legdragabbat venni. Es annyit vesz, mennyi 1-3 napra elegendo. En igy is tettem, kerdezi Carla mit csinalok. Mondom neki, mit, bevasaroltam. Elkezdi, hogy miert csak ennyit vettem es mi lesz ha elfogy vagy ha szeretnek mast is enni.
    Akkor eljovok a boltba megint vagy nem eszek olyat, eszek azt ami van.

    Azt az arcot es nem is tudom, talan ketsegbeesest amit akkor lattam az arcan nem tudom leiirni, azt latni kellett volna.
    Es nem engedte, hogy annyit vasaroljak, vegyek meg barmit amit kicsit is szeretek, hatha kelleni fog, ha megromlik majd kidobjuk es veszunk megint vagy masikat.
    Igy talan megerted miert lehet ott szinte mindent eladni vagy felfuttatni, ami kicsit is szimpatikus az ottaniaknak.

Új hozzászólás Aktív témák