Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz Synthwave #14 üzenetére

    "Amúgy lokális biztonsági résként sem utolsó..."
    A cikkben te is leírod hogy: "a Razer egyébként már dolgozik a javításon."
    A lényeg, hogy a hiba ki legyen javítva. Mert ha csak a biztonsági réseket nézzük előbb-utóbb minden eszköznél előjöhetnek a "hibák". Lássuk be, hogy nem egy esetben az MS sem nehezíti meg a "réstkeresők" dolgát. Ezekután eljuthatunk oda, hogy minden gyártó minden terméke emiatt bizalomvesztés áldozata lesz. Nézzük meg a processzorokat. Láthatjuk, hogy mindkét nagy gyártó termékeinek megvan az "Achilles-sarka". Most azért ne vegyek, mert mind a piros, illetve mind a kék oldal terméke sebezhető?
    Számomra nagyobb probléma ha egy gyártó újonnan megvásárolt terméke már az elején hibákkal küszködik. A bizalomvesztés akkor jön el amikor a garanciából visszakapott, illetve a termékcserét követően is hibásan működik. Nálam ekkor bukott meg a Logitech egér vonalon. Ez persze nem jelenti azt, hogy később nem lehet/lesz Logitech egerem.
    Viszont azt sem állítom, hogy a Logitech minden egere rossz, vagy hibás lenne, csak azt, hogy nálam két típus is az elejétől kezdve hibás volt. A garanciából visszakapott, és a termékcserét követően is (pedig előtte a G400s-el megvoltam elégedve).
    Jelenleg Basilisk V2-őm, illetve a gyermekeim által használt Naga Trinity-m van.
    A v2-nek számomra ideális a kialakítása és a súlya sem vészes. A szoftvere ahogy már korábban írtam, egy picit erőszakos (windows betöltésnél ő is jelzi, hogy feléled), de szerintem ki lehet bírni. Számomra a lényeg, hogy hibátlanul teszik a dolgukat, pedig a Naga Trinityt rendesen igénybe veszik a gyerkőcök.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák