Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz #52588800 #43 üzenetére

    persze, .... az automatikus update semmiképp nem a user hülyesége hanem az ms f.ssága ... és ha már autamikus, akkor legyen jó. alapvetően minden update-nek jónak kellene lennie (osx-es it nálunk fél évet vrt az osx frissítésekkel is)

    ( osx-et használok pc-n, de osx esetében sem értem ezt a sok oprendszert ... 2009-ban itteni segítséggel feltettem a 10.5.8-at, és csak pislogtam, hogy amint kijött a 10.6 már tették is fel aztán a 10.7-et, 10.8-at, 10.9, 10.11 10.12 ... nem értem, minek? Ezért is kérdeztem, hogy van benne biztonsági frissítés is win és osx esetében is, amiért nekem is updatelnem kellene? (azóta másik gép, és 10.12.6 van fent tavaly május óta .... sierra ... de azóta már volt high sierra 10.13 és itt van a 10.14-es osx, a Mojave )

    Marketing szempontból értem az osx update-ket. ezzel lehet megintcsak behúzni a user-t ... "a legújjabb osx" ... csilli-villi-parasztvakítás ... ( bár én pont paraszt vagyok, az itthoni főállású grafikai melóm mellett )

    user szempontból nem tudom megérteni: megy, működik most gép? Akkor meg mért kell egyáltalán az update-t? Jamer csiszoltak a photo programon? Aminek egy os-hez, egy os frissítésnek semmi köze nem lenne szabad hogy legyen ....

    de'hát csak úgy lehet leültetni a tömegeket a gép elé, ha minden csilli-villi-szofisztikált, agyon designolt ( face, gmail ) a minél könnyebb fogyaszthatóság érdekében ....

    ms-nél marketing oka is van az automata update-nek: el lehet hitetni a user-rel, hogy ezzel aztán semmi gond nem lesz, magát frissíti, _______önnek nem kell értenie hozzá_____

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák