Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz adamssss #138 üzenetére

    Szerintem meg van. Legyen normális sávszélesség (ahogy itt utánam is írják) és akkor azon lehet normális bitrátával, normális HD adást továbbítani.
    Az alaphelyzet az volt, hogy egy cég csinál k drágán egy k drága tech demót, ezt nagyon kevesen fogják jelenleg használni, mert nincs hozzá eszköz (önvezető autó nem lesz itthon, nem tudom, mennyire emlékszel, anno a rendőrség büntetett a harmadik féklámpa miatt is.. szóval ennyire innovatív az ország), miközben van ahol 2G vagy EDGE van, a vezetékes hálózatra meg annyi usert engednek rá, hogy a gigabites hálón este mérek 20-30mbitet, amit szintén lehet, mert a felhasználási feltételek szerint a garantált az ennyi.
    Szerintem ez k nincs jól. Szerinted igen, ami szintén oké, csak te kezdted a kötözködést Bivalybasznáddal meg a szegénységi bizonyítvánnyal. Ami felesleges volt, mert mindkettő csak egy vélemény, viszont te nem vagy toleráns.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák