Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz bW9vbm1hbg== #12 üzenetére

    "online OS-nek akkor lesz értelme, ha minden otthonban vékonykliens fog csücsülni"

    És akkor sem igazán értelmes megoldás (programozói szemmel...) a kliens oldalt HTML+CSS+JS-ből összehegeszteni. CSS már eleve enyhén szólva fapados... alapvető feladatok ellátása is kínos vele. (Valaki beszól hogy nem is, bizisten lerúgom, vagy adok neki faszájos mindennapos layout/tördelési feladatokat, aztán jó esetben csak Eisteinnek kell hozzá lenni, rossz esetben simán nem lehet rendesen megcsinálni). Azt meg, hogy mennyire csodás ötlet JS-t használni valami valódi virtuális gép helyett... azt nem fejtem ki idén 50-ik alkalommal. Komolyan, visszafelé fejlődünk... nagy fiatalos marketing lendületében mindenki elégette a diplomáját, vagy mi. Ma még Eclipse-ben programozhattam Java-ban, holnaptól már JS-ben kell szááááguldanom (inspiratív, fiatalos, lendületes környezetben, mint ma szokás hirdetni... mert ugye mindenki majd elélvez a lelkesedéstől valami X+1. üzleti folyamatokat segítő izé írása közben ;] ), és vadászni, hogy hol gépeltem el egy változó nevét, vagy mi? Ajjjaj...

    Amúgy ez a "cloud" kifejezés már teljesen elvesztette minden technikai jelentését... Lassan kb minden amiben egynél több gép veszt rész interneten keresztül, az már cloud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák