Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz GReddy #23 üzenetére

    Hat ha mar visszatekintunk a rohadt,elnyomo,embertelen rendorallamra,akkor hadd mondjam el,hogy en Bp.-en szulettem.Ott eltem az egesz eddigi eletem.Azutan/mint minden ertelmes ember/elmenekultem-videkre! :K
    Ma mar,ha muszaly lemennem Pestre /Lipotvaros gy.k./akkor kiraz a hideg!
    Diszburkolat,marvany,diszpark,setalo utca,ellehetetlenitett forgalom,minden hazban szinte vendeglatoipari aranybanya,ejjel-nappal,rikolto zenevel,bamban bamulo,fenykepzot kattogtato kulfoldiek,intelligens szokokut /!/ a Szabadsag-teren,horribilis penzert mindez,
    bankok,irodak...es slussz!
    Ez mar NEM a Mi Budapestunk! Ez egy Patyomkin-varos,a jol tejelo turistaknak,amibol nekem csak annyi jutott,hogy kedvezmenyesen vehettem meg a melygarazs parkoloberletet /havi 30.000.-Ft-ert,/de csak ejszakara!
    Nappal el kellett volna vinnem Rakosb*sznadra a kocsim,mert mar csak ott lehet ingyen parkolni.A volt lakohazamnak meg a kornyeken sem volt parkolohely,meg fizetos sem,
    mert kellett a hely a diszburkolatnak! :W
    Ma mar csak a karrierje csucsan levo elit lakik a belvarosban,mert ez trendi,a maradek lakossag a suket,felig vak,ezereves oregek,akik mar nem is eszlelik a valtozast.Ezek meg lassan kihalnak... :O
    Es ez a kor gyorsan terjed a belvarosbol-kifele,a kulsobb teruletekre!
    Most szuletett dontes,hogy ujabb,kulso utcakban /valami 70 km-t/teszik fizetove a parkolast.Mondjon valaki 1 azaz egy ilyen torvenyt,amit nem szavaz meg egy emberkent a *gepezet*!Es nyalaz a media,hogy mindez milyen jo nekunk,milyen korszeru,21. szazadi,europai,stb...
    Es akkor elokerul valaki ezzel a parasztvakito dumaval,hogy hogy tegyuk meg elhetobbe a VAROST?!
    Ez kb.olyan,mint elvagni valakinek a torkat,majd elkezdeni kiabalni,hogy adjunk neki vacsorat,itassuk,etessuk,hogy jobban erezze magat... :Y
    Mindenkinek-aki ebben illetekes-megkoszonom! Igy meg nem b*sztak ki velem soha! /es meg ujjonganom is kene/. :W

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák