Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Verus

    senior tag

    válasz v.tom #89 üzenetére

    Mesélhetnék én is erről de nem teszem. Az amikor szinte már megszabják hova menj, mit csinálj, mit vegyél fel az elég lehangolóan hat egy kapcsolatra. Én kifejezetten annak vagyok a híve hogy külön is el kell menni akárhova is, mert ha megvan a bizalom és szerelem (ha már együtt van két ember akkor ennek meg kell lennie) akkor ott ebből gond lehet. Persze nagy úr a féltékenység és kell is hogy meglegyen, de persze egészséges keretek közt.

    A horoszkópról meg annyit, hogy akkor kezdtem el hinni benne amikor olvastam magamról horoszkópilag egy jellemzést. Érdekes volt. ;)

    Sanyix: Hozzáállás kérdése az egész. És nem Te vagy az első aki azt mondja azt várja hogy a nő találja meg Őt. És van ennek némi alapja. Mostanában kicsit megkavarodtak a szerepek, a nők kezdtek el férfira vadászni holott a férfinak lenne ez a dolga. Szeretem azt ha egy férfi hódít meg egy nőt, mert az az igazi, lehet maradi vagyok, de nekem ez jön be.

    Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Új hozzászólás Aktív témák