Új hozzászólás Aktív témák

  • SziszTéma

    csendes tag

    válasz TheProb #268 üzenetére

    Válasz, de a közösbe szántam.
    A készülékhez jutás így működött nálam is.
    Tájékoztatás illetve tájékozottság:
    Az OTP-nél én világosítottam fel az ügyintézőt, hogy nekik vagy ilyen "kártya", legyen szíves nyitni nekem egy számlát hozzá. Ezek után nem meglepő csak bosszantó, hogy a mobil PayPass igénylése során derült ki, hogy nem jót nyitottam. Ez is csak úgy, hogy többször felhívtam az OTP-t, hogy miért utasítja el a rendszer az online igénylésemet.
    Telenornál a sokadik hívásom során megkérdezték, hogy a meglévő előfizetésemre kívánom igénybe venni a szolgáltatást vagy újat kötök. Úgy emlékszem a meglévő előfizetés követelmény volt. Szóval újabb meglepetés, de sikerült hozzájutni a készülékhez 0 ft-ért a meglévő előfizetésemre vállalt +2 év hűséggel.
    A másik két szolgáltatónak van leírása az alkalmazásról, Telenor-nál nem találtam.
    Most már van számlám, Mobil PayPass kártyám, mobil telefonom, majdnem hibátlanul működő alkalmazás és tudok vele fizetni. Kitartást kívánok azoknak akik még most is a csatlakozásra várnak. Én technológia párti vagyok, szerintem megéri a küzdelmet. Elvégre mi vagyunk a kisérleti nyulak.
    Biztonság:
    Persze minden feltörhető, ezt Robin Hood be is bizonyította, de akkor ne netezzen, ne használjon okostelefont, rádiós kulcsot a kocsihoz, .... senki. Itt csak a képernyő feloldás után él az NFC, vagyis hiába dörgölődnek hozzád a villamoson (itt az adatlopásra gondolok), nem fog kommunikálni a kütyüjük.

    Ott valami nem stimmel!

Új hozzászólás Aktív témák