Új hozzászólás Aktív témák

  • SziszTéma

    csendes tag

    Sziasztok Mobiltárca tesztelők!
    Új blog tagként szeptembertől átfutottam a hsz-kat.
    Sok mindenre jó egy teszt. pl. felmérni, hogy csak a készülékhez és szolgáltatáshoz való hozzájutáson is van bőven fejleszteni való. Legalábbis a Telenor-nál.
    Valaki kérdezte, hogy mi a helyzet a másik két szolgáltatónál. Nem találtam utána panaszos bejegyzést. Nincs miért panaszkodni?
    Én Sony Xperia L készüléket kaptam ingyen, +2 év hűség, (thx Telenor). A távközlési cég egy képviselője szerint azért választották ezt a típust mert elsőre ment. Nekem sikerült rendszer-visszaállítás után másodikra elindítani :-).
    Igaz, az oprendszer frissítésig (most 4.2), nem is volt vele utána gond. Most is megy, csak az alkalmazásba belépéskor kiírja, hogy "Nem engedélyezett eszköz (17)", de ez nem nagyon zavarja az alkalmazást és elindul.
    Alkalmazás: én auto módban használom és termináltól függően tényleg gyors.
    A sorban állók eddig csendben tűrték a kínlódást is, de azt is, hogy már zsebre tettem a telefont mire megkérdezték volna, hogy mit csinálok.
    Pénztárosok reakciója vegyes a két véglet között:
    az nekünk nincs! <> mobil PayPass lesz?
    sajnos nem működik <> próbáljuk meg még egyszer, ilyet még nem láttam

    Remélem nem okoztam senkinek gyomorrontást ezzel a nagyobb adag bejegyzéssel!
    Inkább jelezni szerettem volna, hogy én a tesztre jelentkeztem nem a telefonért, így minden infó érdekel.

    Jó tesztelést!

    Ott valami nem stimmel!

Új hozzászólás Aktív témák