Új hozzászólás Aktív témák

  • janika1988

    tag

    Azt tudja valaki, hogy ha nem nyomok rá a kártyákra fizetésnél, csak belül bepipálom az ezt a kártyát használja automatikusant mind2 kártyánál (otp & supershop), akkor ha otp-t kér a rendszer, nem zavarja, h a supershopnál is be van pipálva az auto kártyakiválasztás? Köszi!

    Más: Milánóban voltam múlt héten, majdnem mindenhol tudtam vele fizetni, 2 helyen nem sikerült csak (16centes ásványvízért visszarohantam a boltba, aztán végül kártyával fizettem, mivel semmi ajrót nem vittem magammal; másik az ikea önkiszolgáló kasszája), a többi helyen elsőre vagy másodikra sikerült is. Mivel nagy a telefon, nem láttam a kijelzőt h mikor emelhetem el, ezért inkább otthagytam egy darabig, volt h újra kellett próbálkozni, de türelmesek voltak az olaszok :)
    Mekiben külön jóság volt, hogy ha így fizettem, akkor 4 mcnuggetset kaptam grátisz, gondolom így akarják a paypasses fizetést népszerűsíteni :)
    Itthon egyszer fizettem sparban, ment a supershop is flottul, igaz újra kell amiatt érinteni.

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 eladó

Új hozzászólás Aktív témák