Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz enginev3.0 #1 üzenetére

    Örülök, hogy neked csak ennyi gondod van vele. Én csak virtuálisan mertem tesztelni. Van még vele pár gondom ezen felül, ami miatt élesbe nem raknám fel, és ebből elég komoly ok az elbaszott új start menü. Elrendezése, méretezhetetlensége egyaránt vacak. De, legalább az elhelyezkedését lehet állítani. Hűűűűű, aztaaa.... :D

    A helyi menüt asztalon egérrel grafikusan, billentyűzetről klasszikusan, SHIFT+F10-re klasszikusan, grafikusból választhatóan klasszikusan jeleníti meg. Egy így hibridebb, mint a 10 vagy akár a 8 volt. Igaz vacakabb is. Vannak dolgai, amik jobban tetszenek, mint 10-ben. De azt hiszem marad a virtuális még egy darabig. Majd...

    Az meg hogy "hekkölni" kell a Home-ban, hogy lehessen local accot létrehozni, mert őfelsége úgy döntött, hogy mostantól net nélkül nem telepíthető, hát, izé, pont a tegnapi FB-leállás mutatta meg, hogy mennyire nem jó, ha minden szarhoz net (itt épp FB) kell. Nem, engem nem nagyon érintett, mert ennyire nem vagyok nagy használója...

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák