Új hozzászólás Aktív témák

  • N€T0X|N

    őstag

    Én szerettem, 0day vásárlás volt, nem bántam meg, végigtoltam már néhányszor. De a trilógiához nem tud felnőni, egész egyszerűen mindenben gyengébb (grafika nyilván kivétel), kivéve talán a harcrendszer tekintetében, amit már egészen eltoltak a pörgős akciózás felé és szerintem nagyon jól sikerült én a biotikát is szeretem, de ugye ott alap a kombózás, rá kell érezni és mocsok jó lesz. Volt egy felvetésed az epicnessről, na, az szerintem az eredetiben megvan. Itt tényleg csak nyomokban, a végjátékban talán. A Legendaryt nyilván szintén azonnal megvettem és azóta is multizok a régivel (mivel az újban nincs), az Andromeda multija nekem kevésbé tetszett, elég gyorsan ki is halt, nem tudom mostanában vannak-e játékosok. Sajnos így az Andromeda parkolópályán van egy ideje. Azt már lehet tudni, hogy egyelőre nem is folytatják (volt tervezett kiegészítője, csak az alapjáték kritikái után elkaszálták, ami elég sajnálatos, komplett fajok és a sztori fontos részei hiányoznak így), hanem a régi szálat veszi majd fel az új rész.

    Sent from my keyBoard

Új hozzászólás Aktív témák