Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Ezzel én is így voltam. Eladtam unokatesómnak az egy éves PS4-em olyan 40 Euró bukóval. Aztán meghallottam, hogy jön a Detroit és mondom ezzel én akarok játszani. Aztán vettem újra egy új konzolt. Aztán utána fél évére jött a hír, hogy jön PC-re is a játék. Mondom még egyszer nem csinálok bolondot magamból, mert aztán megint bukok rajta nem érdekel. Aztán nemsokára reppentek fel a hírek, hogy a Death Stranding talán Playstation only lesz. Mondom akkor szuper, megtartom véglegesen a konzolt, enni nem kér, az a 230 Euró amennyiért eladnám meg nekem nem hiányzik.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

• Na ne mondd, milyen bugokkal találkoztál a Battlefield 1-ben?

Nincsenek ötletek? Indie játékok mondanak valamit?

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

• Akkor te ezek szerint sosem játszottál ezelőtt Battlefieldet! :D Ezek minden Battlefieldben megvannak, sőt, az 1942-esben meg egy kis eséstől sebződik a tank vagy egy dombról lefelé menet egyszerűen felborulhatsz vele és felrobbansz. Vagy volt olyan bug, hogy belőttek tankkal a bunkerbe és a bunker fala közé ragadtál, hogy onnan kijönni nem tudtál. Vagy leugortál a lépcsőn és lesebződött fél életed. Hitreg mennyiszor nem regisztrál a régiben, te jó ég. Szóval örülj neki, hogy a Battlefield 1-ben ezek már nincsenek.

A ló meg persze nem hal meg egy kis tűztől, ahogy te sem. Csak sebződsz tőle. Azt ne várd, hogy insta halni fog tőle...

A tankokban meg van gyors javító perk, amivel magát tudja javítani belülről, szóval ne csodálkozz. De az is lehet, hogy valaki kívülről javította, csak nem vetted észre.

Az meg hogy kulccsal javítja, egy játékmechanikai elem egy animációval, nem tudom mit kell ezen csodálkozni. :D Ha ezekkel nem tudsz együtt élni, akkor azt a játékot nem neked találták ki. Ha teljes realizmust akarsz, akkor játssz Armat vagy Squadot ill. Post Scriptumot.

Amit esetleg elismerek, hogy a hitreggel néha tényleg vannak gondok a Battlefield 1-ben, de szerintem nem vészes (PC-n legalábbis).

Ellenben ha az új Battlefield V-re mondanád hogy bugos, azt megértem, mert ott tényleg vannak bajok, de higy az 1-es :D Szerintem a Dice egyik legbugtalanabb játéka lett.

[ Szerkesztve ]

• Hát akkor te tényleg ne játssz semmivel, add el rögtön a konzolt meg PC-t ha van, mert nem fogsz olyat játékot találni, amiben nem találsz bugot. ;] Még Sony exkluzív játékoknál is előfordul, pedig az nagy szó.

• Az ugye megvan, hogy a mai játékok sokszor nagyobbak és bonyolultabbak a 20 évvel ezelőttiéknél és ez arányaiban több bugot is eredményez?

Sok átvezető animáció? Emlékszel a régi Resident Evilekre vagy Dino Crisisre, ahol folyton átvezető animációval kötötték össze a pályarészeket, hogy a konzol addig be tudja tölteni a következő részt a memóriába? :D

A Metro Exodusszal meg nem tudom mi bajod van, láttam róla végigjátszást és nekem nagyon tetszett. Egyik legjobb sztori, amit valah láttam az utóbbi időben.

Szerintem vedd elő a 20 évvel ezelőtti játékokat és játssz velük kicsit. Aztán pedig gyere vissza az újakhoz. Amúgy a C&C Generals remek játék, rengeteget játszottam. Reméljük jövőre vagy azutánra a Petroglyph Games elkészíti a Remastered verzióját a franchise első részeinek, azokra igen kíváncsi lennék. Ezért is várom az Age of Empires 2 Definitve Editiont, ami ősszel jön. Vagy tessék, ha régi játékok, akkor Halo Masterchief Collection PC-re. Szerintem most a régi játék remakek eléggé a virágkorukat élik. Szóval van miből válogatni ilyen szempontból.

• Nekem sem tetszett, szerintem rohadt nehéz játék, a zombis résznél fel is adtam, ahol egy harapástól már sokadszorra azonnal haltam. Azon a ponton eléggé felcseszett a játék, mondom wtf ez... :((( Egérrel amúgy biztos jobban ment volna a célzás, mert kb. úgy céloztam ebben is, mint egyszer az az IGN-es a Doom videóban. :O

Bár lenne PC-re, akkor már rég beraktam volna a cheatet... ;]

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák