Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    Sajnos a nép bárgyúan, örömmel dalolva és nem számolva a forintökt megy be csőbe, amibe a szolgáltatók belehúzzák. Mert a reklámok ereje hihetetlen.

    Ismerősöm példája:
    tkom befűzte őt meg a fiát egy "utolérhetetlenül kedvező" ajánlattal amibe bele is mentek.
    Az eddigi felállás, 2 egész jó telefonjuk volt, feltöltőkártyások voltak, havi 4-5 giga internet elég volt nekik fejenként és kb. 100 percet se telefonáltak ketten összesen, otthon nem volt se net se kábeltv, csak a földi ingyenes adókat fogták.
    A promócióban kötöttek egy 2 éves hűséget, 2 darab új telefont rájuk tukmáltak, befűzték őket korlátlan net és perc előfizetésre, és ha már lúd, legyen kövér, egy tkomos othoni net és tv előfizetésre és a két telefon biztosítására.
    Ez így havi 36000Ft lett, 2 évre, hűséggel.

    Mikor nyíltan lehülyéztem őket, teljesen besértődtek, amikor tételesen kiszámoltam hogy ha az eddigi fogyasztási szokásaikhoz rendelnek egy Digit otthonra és megveszik a két telefont kp.-re, akkor a 2 év alatt 300.000 forinttal lettek volna beljebb.
    Nem hitték el, amikor tételesen kiszámoltam, azt mondták hogy nem tudják hol de elszámoltam magam..!! No komment.
    Mikor megkérdeztem, hogy ha eddig kijöttetek 10 giga mobilnetből ketten (a munkahelyeken wifi van), akkor mi a retkes fenének kellett a korlátlan mobilnet, hisz már otthon is van wifis net! vagyis elég lett volna havi 1 giga is, akkor megint én voltam a hülye,
    mikor közöltem velük ha eddig havi 100 percet beszéltetek ketten, akkor ugyan a korlátlan beszélgetés mi a fenének kellet, erre sem volt értelmes válasz.
    Azt sem hiszik el a mai napig hogy én ugyanezekkel a paraméterekkel havi 2000 fotintból jövök ki a feltöltőkáryámmal+Digi otthoni, az havi 8 ropi mindösszesen.
    Hozzá kell tennem, nem látnak a nyomortól. De két év alatt 860.000 forintot kifizettek mert ügyes volt az üzletkötő. Én meg azóta is a hülye kategóriába tarozok náluk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák